vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
Uporabniški avatar
 -metka-
#121867
Ero, hvala ti!

Sem ti že poslala ZS (upam, da ne večkrat....)

lp, m
Uporabniški avatar
 5rca
#121949
jaz tudi naročila majčko, včeraj ... zdajle grem pa na banko :wink:
 Tajnik
#122025
Moja izkušnja glede plačila dresov TF prek neta. Nekaj problemov je bilo s sklicem: sem vtipkal "kr neki" in pa transakcija bo šla šele v torek. Upam, da ne bo prepozno... :?
Uporabniški avatar
 Vreme
#122026
Tajnik napisal/-a:Moja izkušnja glede plačila dresov TF prek neta. Nekaj problemov je bilo s sklicem: sem vtipkal "kr neki" in pa transakcija bo šla šele v torek. Upam, da ne bo prepozno... :?


Za sklic je najbolje uporabljati 00 - 21032008 ( datum vplačila)
 Tajnik
#122027
Hvala! Bom poskusil prihodnjič... :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#122028
Sicer je odvisno od banke, ampak nekatere danes niso izvajale plačil (veliki petek). Nasplošno je plačevanje okoli velike noči misterija, sem nakazal denar v sredo pa sem prepričan, da bo na računu šele v torek.
Uporabniški avatar
 ero
#122320
hoj,

zaradi praznikov in zimske idile v hribih sem malo v zaostanku s potrjevanjem vaši naročil. + zasuli ste me v zadnjih treh dneh z njimi.

torej prva naloga jutri zjutraj je, da zapišem in potrdim vaša naročila.

hvala vsem za zaupanje :)
Uporabniški avatar
 AVI
#122389
...evo, naročilo potrjeno, imam pa še eno vprašanje.....ero, ali je mogoče, da je AVI-"bold", ter d-ja "suha"....

...mogoče pa preveč kompliciram :) :) ........

LP
Uporabniški avatar
 ero
#122390
hoj,

napisi so načeloma vsi bold. lahko pa jim prišepnem, da pri tebi AVI še malce razširijo :)

aja, ravno (skoraj) zaključujem administracijo. do zdaj sem potrdil 71 kosov opreme 40-ih naročnikov. kar precej - robe in dela :)
Uporabniški avatar
 ero
#122412
hojla, dekleta in fantje :)

uradno naročilo je bilo oddano pred devetimi minutami. 47 naročnikov nas je naročilo 88 kosov opreme - kar precej.

zahvaljujem se vsem, ki ste naročili opremo. upam, da sem potrdil vsa naročila. če kdo pogreša potrdilo, naj me obvesti na oprema@tekaskiforum.net

hvala tudi vsem, ki ste že nakazali sredstva. zaradi praznikov in prekinjenih 'sodobnih bančnih poti' bo večina nakazil verjetno prispela danes. vsa prispela nakazila bom potrdil po emajlu.

kdor še ni nakazal, naj to stori čim prej.

hvala še enkrat. seveda vas bom tu sproti obveščal, kako napreduje izdelava in kdaj bo možno prevzeti opremo.
 Tajnik
#124712
Že dolgo nobene novice o TF opremi!? :? Ero, ali bomo lahko na Dunaju (27.4.) že oblekli nov TF dres?? :shock:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA