vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
#120977
========================
dopolnjeno 25.03. 14:14
naročila so zaključena :arrow:
========================
dopolnjeno 08.05. 15:00
prevzem opreme na Trojkah :arrow:
========================


Spoštovane članice in člani Tekaškega foruma, končno je tu razpis za zbiranje naročil za tekaško opremo TF 2008!

Na voljo so naslednji kosi opreme:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena (v € z DDV)
[row]dres (majica brez rokavov)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]20,00
[row]majica (kratki rokavi)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,50
[row]hlačke[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]20,00
[row]kratke pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]20,00
[row]tričetrt pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,50
[row]dolge pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]25,00
[row]dres (telirana majica)[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]21,50
[row]kratke pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]20,00
[row]tričetrt pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]21,50
[row]dolge pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]25,00
[row]vetrovka wind-stop[col]M / Ž[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]72,00
[row]vetrovka wind-stop TFUM izvedba[col]M / Ž[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]72,00[/table]
Velikosti so konfekcijske. Preslikava je taka:
- ženske številke: XS = 36, S = 38, M = 40, ...
- moške številke: S = 48, M = 50, L = 52, ...

Vzorčni modeli so vam na voljo tako, da jih vidite v živo na TFjevcih, ki jih že nosimo. Tudi na novejših fotografijah je precej videti. Na nekaterih kosih v gornjem seznamu so povezave na fotke. Dogovorili sem bomo tudi, da jih boste lahko poskusili v trgovini Teamsport v hali Tivoli, kjer lahko pred naročilom preverite velikosti in kvaliteto. Prodajalcu povejte, da bi radi pogledali opremo za Tekaški forum.

Telirani ženski dres ima oprijet kroj, široke naramnice in žep z zadrgo na hrbtni strani.

Moški dres ima prav tako široke naramnice.

Vetrovka ima snemljiva rokava ter mrežico na hrbtnem delu od lopatic do pasu.


Videz opreme:

Oprema je letos oblikovana tako kot lani, le letnica v logotipu je letošnja. Gornji deli opreme imajo na hrbtu velik znak TF in nad njim napis z vašim imenom. Spredaj levo imajo manjši znak TF in prav tako manjši napis.

Spodnji deli opreme so v črni barvi z rdečimi elementi.

Vetrovka je rumena z rdeče črnimi elementi. Poglejte videz vetrovke za TFUM in si jo zamislite brez napisov, ki omenjajo ultramaratone :).

Če želite vetrovko v TFUM izvedbi - z napisi letošnjih tekov za Evropski ultramaratonski pokal - to v naročilu posebej poudarite.

Način naročila:

Vaša naročila sprejemam IZKLJUČNO po elektronski pošti na naslov oprema@tekaskiforum.net . Naročila v tej temi ali po zasebnih sporočilih ne štejejo. Velja le naročilo po elektronski pošti!

Pri dresih in majicah obvezno navedite, kakšno ime naj bo napisano na njih!
Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

Če imena ne želite, to izrecno napišite!

Pri naročilu za vsak posamezen kos navedite:

kaj / spol / velikost / napis (pri dresih in majicah)


Čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od objave tega razpisa do 24.03.2008 do 24:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 24.08.2008 zjutraj posredujem zbrana naročila izdelovalcu. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

Prejem naročil bom potrjeval po elektronski pošti.


Čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR SI56 0510 0801 2247 988 (Abanka, ESC d.o.o., Zadobrovška cesta 9, 1260 Ljubljana Polje).
Pri opisu nakazila OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime_.

Pazite! _moje_uporabniško_ime_ zgoraj pomeni, da vi vpišete svoje ime in ne mojega, kot se rado dogaja. Prosim vas, da ste tu res pozorni. Če nakazujete na pošti, se prepričajte, da je poštni uslužbenec res vpisal smiselne podatke!

Račun boste prejeli ob prevzemu opreme.


Prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 14.04.2008 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu. Možnosti je veliko - osebni dogovor, prireditve, redna vadba TF, ...

Opremo lahko pošljem tudi po pošti a v tem primeru po povzetju poravnate stroške pošiljanja (ovojnica ali paket in poštnina). Ti stroški se običajno gibljejo med 3 in 5 evri.


Vprašanja?:

Vaša vprašanja postavljajte tu. Naročajte na elektronsko pošto oprema@tekaskiforum.net . Hvala!
Nazadnje spremenil ero, dne 22 Okt 2008, 09:09, skupaj popravljeno 11 krat.
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#120990
Ali imajo kratke pajkice kakšen žep in ali imajo v spodnjem robu hlačnic elastiko? Hvala :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#120991
DuleKTKV napisal/-a:Ali imajo kratke pajkice kakšen žep ...

Vprašanje se mi zdi na mestu in predlagam, da se že enkrat zrihtajo pajkice po meri tekača - maratonca - kar pomeni štiri žepke, kamor bi lahko shranil gele :D
:arrow: povedal in ostal živ 8)
Uporabniški avatar
 pajo
#121067
Super - gremo pomerit!
Uporabniški avatar
 dexi27
#121069
Ja odlično, me pa nekaj druga zanima a tisti rumeni anoraki, ki ste jih imeli ULTRAŠI, se bodo tud dali naročit :?:
Uporabniški avatar
 matej712
#121082
kaj pa varianta moškega dresa z žepom (pride prav za kakšen gel na daljših razdaljah)?
Uporabniški avatar
 ero
#121083
hoj,

sicer pravijo, da preveč demokracije škodi a vseeno :lol:

razpis dopolnjujem z anketo o znaku Slovenija na dresih.

zgodba gre takole:

- predlani tega znaka na hrbtu načeloma ni bilo, le nekateri smo si ga omislili, poleg pa še napis 'Slovenia invigorates'
- lani smo imeli vsi rožice na hrbtu z napisom 'Slovenija'
- letos? hm, obstaja nov znak 'I Feel Slovenia'

kaj pravite? obdržimo rožice, gremo na novi znak ali pozabimo na vse skupaj?

glasujte in zapišite svoja mnenja ...

aja, še oba znaka.

stari:
Slika

novi:
Slika
Uporabniški avatar
 klatez
#121084
Mislim, da sem nekje zasledil, da je Lohnko odprl svojo trgovino tudi v Mariboru.
Če je to res, a bi se dalo videt in probat vzorce tudi tam?

Glede znaka države pa sem za to, da ni ne ena ne druga varianta logotipa ampak samo enostavno napis SLOVENIA oblikovno v skladu z celostno podobo dresov TF.
Uporabniški avatar
 klatez
#121087
Itak... :wink:
Sicer pa mislim, da si ti med najbolj demokratičnimi osebami, ki jih poznam! :clap:
Uporabniški avatar
 matej712
#121090
meni je bolj všečen stari znak - rožce :wink:

kaj pa moški dres z žepom :?:
Uporabniški avatar
 Classix
#121091
Ehhhhhh...oprostite moji nevednosti :oops: Ali je na vetrovki wind-stop možnost napisa ''nick name'' ?

LP
Matjaž
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA