vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
 gs1422
#125346
Je bela cesta! Že drugo leto zapored sem zamudil zbiranje naročil. :(

A bo letos še kakšna varianta ali bo potrebno čakata do 2009?
Uporabniški avatar
 Starbucks
#125347
Kolikokrat na leto pa pogledaš kaj na forum :lol: če je kaj novega mogoče? Jeseni bo drugačna izbira ne zamudi!
 gs1422
#125350
Če ti po pravici povem od takrat, ko je bilo to sporočilo objavljeno res nisem nič spremljal. Pa ne zato, ker ne bi maral. Že več kot mesec dni imam v službi takšen "ruker", da delam 12-13 ur na dan (tudi sobote in velikonočne) tako, da nisem na tekočem z ničemer. Tisto malo časa, ki ga imam zase prespim oziroma odtečem kakšen mini krogec.

Danes sem vzel en dan dopusta, ker sem moral it privat rihtat neke zadeve, pa sem si privoščil še malo interneta. In evo... zopet izvisel. :(

Glede na to, da imamo svoj TF "e-časopis" sem pričakoval, da bo prišla kakšna novica o naročilu pravočasno. Pa so mi poslali samo obvestilo, da si lahko kupim tisto robo, ki je ne morejo prodati ( tu pa so se poslužili marketinga v upanju, da se je znebijo). :shock:

No, morda pa drugo leto. Vmes pa bom verjetno moral dati nadure v izplačilo in si natisniti svojo majčko. :lol:
 gs1422
#125381
Ne jemlji besede nazaj. V biznisu ni to nikoli dobro (pa čeprav se motiš). ;)
Konec, koncev nisi napisal nič kar ne bi bilo res. :lol:

Isto je tukaj z zbiranjem naročil. Če se gazda usmili mene, bo čez kakšen teden priletel novi, čez kakšen dan tretji, čez kakšen mesec spet eden. Eni z upravičeno zamudo, spet drugi ne. Eni z dolgimi nosovi, tretji s tožbo in četrti z razumevanjem.

Ko vržeš v kalkulator uro nastavitve stroja, priprave napisa, tisk, majčko, pakiranje, amortizacijo in živce, ugotoviš, da je številka krepko večja od 20€. Ni računice. Sploh pa ne za enega pacienta na mesec. Če imaš pravila igre na začetku pravilno definirana, si lahko mirne duše privoščiš reči NE. :D

Tako bom tudi jaz z razumevanjem počakal na naslednje zbiranje naročil, vmes pa si privoščil kakšno standardno, komercialno zadevico.

In spet poniknem za kakšen teden, dva, tri... Dobro trenirajte! ;)
Uporabniški avatar
 milkec
#125382
gs1422 napisal/-a:Ne jemlji besede nazaj. V biznisu ni to nikoli dobro (pa čeprav se motiš). ;)
...
...
In spet poniknem za kakšen teden, dva, tri... Dobro trenirajte! ;)

Jaz bi se pa raje osredotočil na tvoj dober predlog, da se pred naročilom pošlje en TF mail na vse člane in se jih opomni!
Uporabniški avatar
 ero
#125457
hja, res bi lahko pred naročanjem poslali kake TF novice na to temo :oops:

kot kaže, mi je nekako samoumevno, da boste objavo v tistih dveh tednih, ko je aktualna, že videli. OK, bomo prihodnjič naredili tako, da boste vsi obveščeni.

a nič bat - pri Lohnku bodo naredili nekaj kosov TF tekaške opreme viška - brez imen. tako da si jih boste lahko omislili tudi zamudniki.

še glede tiste robe, ki se je moramo znebiti - lani smo namerno naročili več kosov opreme ravno iz razlogov, ki so navedeni par sporočil višje :)

zadnje stanje stvari - ker nekateri že pišete, kdaj bo - dresi so potiskani in se že režejo. nato pride na vrsto šivanje. računam na ta petek!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#126117
Potem bomo pa lahko nove drese že preizkusili v radencih. :clap:
Uporabniški avatar
 Radolca
#126118
a jih bomo za krst s pirom polivali :?:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#126120
Radolca napisal/-a:a jih bomo za krst s pirom polivali :?:


Ne, kot zmagovalci s šampanjcem :drink , hahaha :D
Uporabniški avatar
 Radolca
#126121
ROSI64 napisal/-a:
Radolca napisal/-a:a jih bomo za krst s pirom polivali :?:


Ne, kot zmagovalci s šampanjcem :drink , hahaha :D


kaj pa praviš na viski?
Uporabniški avatar
 iverson
#126158
Bodo res naredili kakšen dres več? Če je to res, se toplo priporočam za dres z rokavi. Bom spremljal naprej temo.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA