splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Na predstavitev orientacijskega teka pridem, če bo le čas dopuščal ...

da
5
100%
ne
Brez glasov
0%
#36865
Zdravo! :)

Prav fino tole napreduje. :) Skratka - tu predlagam, da se dogovrimo o potencialnem datumu predstavitve o-teka. Meni najbolj ustreza petek dopoldne ali popoldne, sicer pa mogoce lahko tudi kaksen vikend med prvomajskimi, ce pa ne gre drugace pa sta na voljo se ponedeljek in torek. Vse to enkrat po 24. aprilu.

Ostali?
Kako se vam zdi petek, 29., ali sobota, 30. 4.?

Pozdrav,
Klemen
#36905
bubi napisal/-a:Zdravo! :)

Ostali?
Kako se vam zdi petek, 29., ali sobota, 30. 4.?



Mene na žalost ni v tem času... Drugače pa je konec maja ženski tek v tivoliju pod pokroviteljstvom tudi tekaškega foruma, pa bi mogoče takrat vse naenkrat naredili...

A kompase moramo imtri svoje mar ne? Ali so kje kakšni na izposojo. Kaj pa karte?
Uporabniški avatar
 vanja
#36910
Meni bi bilo kakšen ponedeljek ali torek najbolj všeč. Vikendi so rezervirani za beg iz Ljubljane :D

LP, Vanja
Uporabniški avatar
 bubi
#36960
Zdravo!

No, bilo bi lepo, ce bi kompase prinesli svoje, jih bom pa imel tudi jaz kaksnih 5-7 odvec. Karte bomo preskrbeli, mogoce bo zanje potrebno odsteti manjso vsoto (mislim da od 300 do 500 SIT).

K.
#37217
... Drugače pa je konec maja ženski tek v tivoliju pod pokroviteljstvom tudi tekaškega foruma, pa bi mogoče takrat vse naenkrat naredili...


Hojla, ja, takrat bi bilo mogoče še najbolj prav. Veliko ljudi v tem terminu ne bo zaradi prvomajskih praznikov... Konec maja pa bo tudi ful prijetno. Pa še veliko tekačev bo. Jst sicer v tem terminu sem v lj, ker moram nekaj naštudirat. Vem pa, da se vesoljna slovenija kam odseli....
Ampak, če boste tole priredili takrat, bom tam. Kompas sicer mam, karto pa si bom privoščila. 8)
Upam,da se bomo zmenili v čimvečjem številu! 8)
No, tekači, se bomo preizkusili?
lp
Uporabniški avatar
 bubi
#38456
Kot kaže zasedba ne bo ravno pretirana. Kljub temu se strinjam z Anjo, da zadevo prestavimo na konec maja, do takrat se mogoče pa tu ujame še kakšen morebitni navdušenec. Nekaj se jih je nabralo tudi v taborniških vrstah. ;) Do takrat pa ... Še kakšno vabilo in poročilce. :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#63315
Ziv,

bo tole mogočeše kdaj? Rad bi si v živo malo pogledal zadevo :) Laufat znam, glede orientacije pa bolj švoh :(
Uporabniški avatar
 bubi
#63328
Bo. Predlagam, da se dobimo takrat, ko bo Katka postavila eno progo na Rožniku. Spremljaj temo "Spomladanski treningi v okolici Ljubljane". :)
Uporabniški avatar
 bubi
#63797
Torej - jutri ob 16h - pri gugalnicah v Tivoliju.

K.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA