splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

#39616
Tako, pa smo dočakali eno tekmo zelo primerno za vse tiste, ki se nameravate prvič srečati s pravim orientacijskim tekom: Prvenstvo Univerze v Ljubljani. Tekma bo potekala na Rožniku, ki predstavlja večini tekačev znan teren, na voljo bodo proge različnih težavnosti, prav tako bo pa v uporabi SportIdent sistem (po tekmi bo narejena analiza vmesnih časov), ki ga prav prijazno sponzorira Orientacijska zveza Slovenije. Razpis je na vojlo na naslovu http://www.orientacijska-zveza.si/razpisi/2005_05_pu.html. Prijave so pa kar pri meni. ;)

O-pozdrav,
Klemen
Uporabniški avatar
 alan
#39649
Jaz bi (bom) prisel probat... prav zato, da bom videl, kako vse skupaj izgleda in poteka... :roll: ...pa se Roznik bom malo bolje spoznal...

Se kdo? Kljub temu, da je tek verjetno posamicnega in ne skupinskega znacaja, se kaksne druzbe na bi branil...

:D
 bojanm
#39651
Tud jest bi-bom probu,sicer pa ni probeloma,če se zgubim od Rožnika do doma bom že najdu.
Uporabniški avatar
 bubi
#39851
Prav super. :) A se bosta kaj prijavila? :roll:
;)
Uporabniški avatar
 bubi
#40177
Mimogrede ...

Tekmujejo lahko studenti, dijaki, zaposleni na Univerzi in vsi ostali nakljucni mimoidoci v odprti ali v zacetniski kategoriji.
Uporabniški avatar
 alan
#40178
Zivjo bubi!

Svojo prijavo sem ti pravkar poslal...

No, zaenkrat kaze, da bo v sredo 'malce vlazno' ozracje... :D Zanima me, kako je v tem primeru s kartami?! A prinesemo s sabo kaksno plasticno mapo? :roll:

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 bubi
#40179
Sem dobil ... Jaz glede vremena upam na najboljse, ceprav je vsaj meni osebno prav zabavno teci v divjih razmerah. ;) Mapo se mogoce res splaca prinesti s seboj, bomo poskusali pa tudi mi zagotoviti kaksno plasticno folijo.
Uporabniški avatar
 alan
#40590
Na kratko... ZAKON! :D

Na daljse:

Glede na to, da sem prvic v zivljenju videl cudne cipe, ki jih tekmovalci nosijo na prstih, da sem drugic v zivljenju imel v roki karto 1:10000, da sem prvic slisal za mikrolokacije, mislim, da sem zelo zadovoljen s vcerajsnjim tekom. Naucil sem se nekaj pomembnih stvari:

1. Bistvo orientacijskega teka NI tek... :roll:
2. Za orientacijski tek se NE obleces enako kot za Ljubljanski maraton
3. Ce je kontrolna tocka na vrhu hribcka, to ne pomeni, da je na vrhu najvisjega hriba v okolici
4. Ko mislis, da si se izgubil, se ustavi in najdi svojo lokacijo in ne teci se kilometer naprej (pa se v hrib po moznosti)....
5. Ce je zracna razdalja med dvema tockama 150 m, se moras po 5 minutah teka sigurno obniti in teci nazaj vsaj 4 minute....

... pa se kaksen detajl bi se nasel v tej rubriki...

Za 3.5 km traso sem pretekel skoraj 10 km :D v casu ure in sest minut ... Bil sem med zadnjimi, niti priblizno pa ne zadnji... :D

Fantasticno je bilo! Zelo priporocam!

ps: Sem mislil, da Roznik poznam... malo morgen! :D
Uporabniški avatar
 katka
#41590
alan napisal/-a:Sem mislil, da Roznik poznam... malo morgen! :D


potem pa naj še kdo reče, da je rožnik *ja* tako obdelan in civiliziran, da se nič več nanj ne da skrit... Slika
Uporabniški avatar
 bubi
#41594
Clovek je kar presenecen. ;) Kaj bi sele rekli pri vseh skrivnostih Mosteca, ki so tudi na o-karti. ;)
Uporabniški avatar
 katka
#41724
ja ja, orientacijski tek res odpira čisto nove dimenzije... tako teka, kot tudi zavedanja 3D prostora in njegovih skrivnosti... Slika
btw. a ti morda veš, pri komu bi lahko dobila tisto reč za na roko, za mikrolokacije notri dat? Slika

pozdrav!
Uporabniški avatar
 bubi
#41733
Hm, zadevo izdeluje Kavka, Ivan Mrak, iz OK Azimut, sicer pa se menda podobne reci da dobiti tudi od Silve in se od kod. Jaz tudi razmisljam, da bi si nabavil zadevo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA