splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#87143
Če bi mi zneslo s časom, bi s z veseljem pridružil (čeprav je preteklo že dosti vode od mojih taborniških orientacijskih tekmovanj, je pa ostalo še nekaj nostalgije...) :)
 marjan
#87167
Sem zainteresiran za tečajček osnovne orientacije.

Lahko tudi v Udin borštu na Mlaki pri Kranju, ki mi je 500 m zraven :wink:

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 bla_k
#87172
Jaz se tud z veseljem pridružim,
če bo termin ugoden.
Nekaj osnov orientacije mi je znanih,
nisem pa še nikoli sodeloval na kakšni tekmi...

lp, Bla_k
 martin.c
#87272
Jaz tudi interesent, ce bi bilo kje v ljubljanski okolici (roznik...) med tednom.

Kaj nima noben klub ksnega odprtega treninga al kej podobnega? Se mi zdi relativno dosti dela s postavljanjem proge za 4 ljudi, ki nimajo glih pojma orientacije...
Uporabniški avatar
 softi
#87294
Sem zelo potencialno zainteresirana (če bo le čas med tednom), med vikendom pa ni problem.
Tole zna bit zanimivo, vedno ko so mi dal pr tabornikih karto v roke smo se zgubil :roll:. Ampak od tega je že dolgoooo časa, skorej sigurno je zdej moja orientacija boljša (sanjamajmunobanani :wink: ).

Sem ZA!

Sončka veliiiikkkk!
Uporabniški avatar
 bubi
#87826
Uf ... Tule se pa kar dogaja. ;) Nisem sledil. Torej - spostovani bodoci orientacisti. 17. 4. bo ob 16h na Rozniku potekalo Prvenstvo univerze v Ljubljani. Z organizatorjem sem se pravkar dogovoril, da bo uredil se odprto kategorijo, namenjeno zacetnikom in tistim, ki bi se malo poskusili v orientaciji. Skratka

17. 4. 2007 ob 16:00 pri gugalnicah (ob kotalkaliscu) bo 1. start te tekme.

Ce pridete malo prej in ce boste malo komunikativni (pa mogoce, ce bo imela Katka ali pa kdo cas, da pride mimo) boste lahko v zivo sprobali par osnov. ;) Jaz se bom moral koncentrirati za dirko. :) Moj zadnji poskus. ;) Hehe.

Ce vam bo vsec, se pa potem tam po tekmi/treningu pogovorimo in se zmenimo za naprej. No, ali pa seveda kar tule.

Lep pozdrav,
Klemen
Uporabniški avatar
 bubi
#87827
P.S.: Startnine ni, ce bo pa hud naval, bo treba pa nekaj malega prispevati za karto (ranga 1 ali 2€).
Uporabniški avatar
 katka
#87836
bubi napisal/-a:(pa mogoce, ce bo imela Katka ali pa kdo cas, da pride mimo) boste lahko v zivo sprobali par osnov


bubi je končno začutil žgečk misli, ki sem mu jih pošiljala zadnje čase in je prišel pokukat na forum, juhej!!
:cast1:

si bom zabeležila, vendar ta moment ne morem zagotovo povedati, če pridem. če bom lahko, se bomo skupaj malo poorientirali, jasno. 8)
 Vid
#88092
super!

jaz bom tam!
Uporabniški avatar
 bubi
#88291
Zivjo! Organizator je Ivan, sem mu ze jaz povedal, da se dobimo tam. Kart bo nekaj viska tudi v ta namen, kakor sem razumel. Skrakta - zdaj se moramo samo se dobiti in poskusiti. ;)
Uporabniški avatar
 katka
#88535
jaz se bom mogla danes vseeno opravičit; zdravstveni razlogi, se ne cajta tako hitro, kot sem mislila, da se bo.
Uporabniški avatar
 softi
#88542
Dones bi bil res idealen dan za orientacijo po Rožniku, ampak tudi meni ne bo zneslo... služba kliče :cry:...

Uživajte v sončnem popoldnevu
:wink:
Uporabniški avatar
 yogo
#88577
Zanimivo je bilo po dolgem času iskati rdeče zastavice, pravzaprav sem samo pomagal sinu pri iskanju nekaterih KT. Proga ravno prava za začetnike.
Hvala organizatorjem in upam da se še kdaj srečamo.

lp Yogo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA