splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Uporabniški avatar
 bubi
#114978
Na Krasu je bilo odlično.

Tekmo sem pa uvrstil še v točkovanje za Zimsko ligo (kategorijo A).

Naslednjič se vidimo na Smladniku, 13. Potem pa ali v Dragomerju ali na Igu ali na Rakitni 20. Zanimiv bo tudi nočni šprint po Tivoliju 24.

Klemen
 kofols
#115489
Se kaj pripravljate na sezono?

Lipica bo zdej, zdej. To je tud, če nič ne veste zakaj sploh gre za probat. Kras v tako zelo prvinski izdaji.



RED BULL TF-O-CONTEST

Gledam, berem,....se mal čudim....Forum polno tekačev, krosistov, treningistov,.........kompas pa bolj redko kdo prime v roko. :idea:

Kot kaže bo treba razpisat kakšen skrivnostni komplet nagrad :D za ta pogumne al pa naresti Red Bull orientacijo z naj odbitim kompasov in 100metrov blata ter par zastavic. Mogoče samo dve, štart in cilj :lol:

Ni pa še vse izgubljeno. Letos poteka na Slovenskih tleh idealni zimski o-roadshow, kot ga skor še ni bilo zato razpisujem RED BULL TF-O-CONTEST za vse:

ki bi se radi tako na simpl naučil kako je to tečt po gozdu (res težko) in se iti orientacijo. Da bo malo bolj zanimivo. EVO! Za naj forumovca v končni lestvici jaz dam eno RED BULL crazy nagrado oz. kaj bolj O-BULL uporabnega, če bo tud uber organizator kaj prispeval 8)

Zdej pa, kaj vam sploh še ostane, kot pa čelado na glavo in direkt v blatno kopel :D Red bull dobite na konc.
Uporabniški avatar
 bubi
#115509
O cem tocno je govora? :)
 kofols
#115515
Ma, rekreativna liga, rekreativni tekači,....malo za hec.

Sem dal v posebno temo.

P.S.
Tisto o 100m blata, kompasu od kolena do popka in čeladi pa v Aprilu, če bo dež pral ene 14 dni. :D :D
Uporabniški avatar
 bubi
#115612
Pripravil sem izračun za današnjo tekmo. Malo je čuden! Formula se ne obnese preveč dobro, če preveč ljudi dela preveč napak. Čestitke vsem luzerjem, ki so z zanič tekom dobili veliko točk. :) Stvar je na standardni lokaciji.

http://www.orientacijska-zveza.si/datot ... 007_08.xls
 ir
#116115
V Smledniku je deževalo, specifična karta in bila zelo velika udeležba.
V imenu vseh "luzerjev" se zahvaljujem za tak izračun :). Po pregledu dobljenih točk odstopanja niso večja kot na ostalih tekmah. Tako bi lahko tudi Seppi izjavil, kako lahko za suvereno zmago dobi točke, ki mi bistveno znižajo njegov rejting in je tako enakovreden z Juretom. Našlo pa se bi še več takih primerov, ko za zmago dobiš toliko, kot na drugi tekmi za zaostanek 40% :). Tako je potrebno za dobre točke hodit na orientacije z udeležbo najboljših in ni dovolj hitro premagati progo :)
Je pa to le rekreativna dejavnost in iz tega razloga in so te točke le za zabavo.

O-tek ti da veliko več kot običajen tek, saj je vsak meter pred tabo prvič viden. Ko pa vidiš kontrolo pa dobiš dodatno moč.
Uporabniški avatar
 bubi
#116244
Seppi bi na tekmi dobil 1900 tock, ce bi pustil izracun v taki obliki, kot bi moral biti. :) Sem pa potem najboljsim malo crtal tocke, da ni bilo prehudo. :) No, seveda, tudi luzerji morajo imeti veselje. Za Ig pa bom naredil tockovanje ob priliki. Danes zvecer mogoce.
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#116257
Ali je nočna tekma v četrtek primerna za začetnike, rabim kakšno posebno opremo, se lahko prijavim na kraju samem...?
Uporabniški avatar
 bubi
#116258
Jaz mislim, da je cetrtkova tekma primerna. Rabis kaksno luc. Fino je, da se prijavis malo prej, da ti narisejo karto. ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA