splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Uporabniški avatar
 žine
#118646
kofols napisal/-a:Bolj se samo čudim, da je glede na turbo urbanizacijo okolice Koseškega borša sploh še ostalo kaj od tega gozda in te bujne vegetacije, močvar ........
Na srečo imajo v teh novih hišcah in blokih povsod centralno, pa še brez dimnikov so......in ne morjo kurit na drva :D

kofols napisal/-a:Pa se mi je zdela prav OK ta blodnja, pač moja napaka v izbiri poti. Je pa fajn, da je še kakšen ptič živ, ker sem jih verjetno zbudil, kar en cel kup.
Res, proga je bila super.....me pa zanima a je šel še kdo direktno čez tisto njivo med 15 in 16?
lpŽ
 MatejS
#118649
Res, proga je bila super.....me pa zanima a je šel še kdo direktno čez tisto njivo med 15 in 16?
lpŽ

Au, a tja noter si zagazil? :shock: Ponoči se res ne vidi dobro, da se samo malo levo ta njiva konča, ampak to sem žal opazil šele ob pobiranju kontrol. Prvotno je bila tudi 14 kontrola postavljena tako, da bi moral prečkati njivo med 13 in 14, zato sva jo prestavila, za s 15 na 16 mi pa res ni užgalo.

Pa se mi je zdela prav OK ta blodnja, pač moja napaka v izbiri poti. Je pa fajn, da je še kakšen ptič živ, ker sem jih verjetno zbudil, kar en cel kup.

Prvič sem tudi jaz pomislil, da bi prečkal tisto zeleno črto, pa sem si hitro premislil.
 kofols
#118666
MatejS napisal/-a:Prvič sem tudi jaz pomislil, da bi prečkal tisto zeleno črto, pa sem si hitro premislil.


Ja, sem se jo samo lotil, ker mi je delovalo tako par grmovji, pa obupal in sel nazaj naokoli. Dva tri korake notri pa je blo kot v Louisiana swamps.
Uporabniški avatar
 bubi
#118706
Jaz sem tisto njivo vzel za trening moci. :D ;)

Danes pa je slo katastrofalno. ;) Tekma pa sicer super, ampak moj kompas po moje narobe kaze. :D ;)

Se dogaja. Upam, da bom do Lipice kaj v formi.
K.
Uporabniški avatar
 žine
#118708
ha :D moj kompas se je zgleda pobratil s tvojim bubi, potem ko sem pa zakrvavel iz nosu je bla pa vsaka minuta 3 krat daljša :D ...In danes se mi bo sigurno sanjalo o vrtačah....teren divji - ampak to je prava stvar!
lpŽ
Uporabniški avatar
 bubi
#118764
Malo pozno, ampak tudi danes sem dodal rezultate in updatal ligo. ;) Kar zanimivo.
 kofols
#118778
Lestvica TF-O-CONTEST: (Še 2 tekmi do konca - od tega ena nočna, kot je še ni bilo - in grand finale v Trzinu)

Vse pohvale vsem, ki vstrajate in že vnovčujete prve izkušnje. Še malo politike. :roll: Kdo je in kdo ni začetnik za tak prvi CONTEST tudi ni tako zelo pomembno, sploh če nekdo res nima pravih tekmovalnih izkušenj z OT karto.
Pri naslednjem, ko bo, pa razmišljam, da bodo na lestvici vsi, ki niso bili vsaj 1 leto registrirani v tekm. sistemu OZS. Se pravi, če ima kdo izkušnje z orientacijo tako na splošno je to verjetno samo dobro.

Zmagovalci v TF-O-CONTEST bodo vsi 1. v vseh 3 kategorijah. Novica kaj vas čaka se bo še malo popekla. :wink:

p.s. Če pa koga poznate in se pali pa ga seveda pripelte, da se naužije O-dogodivščin.

A / točke
Robert Pobežin / 1815

Stanko Čufer / 565
Gregor Vinder / 486
Marjan Smolej / 330
Andrej Remic / 196
Bogomir Trontelj / 60
Dušan Maček / -
Martin Česnik / -


B / točke
Primož Mikložič / 413

Robert Pobežin / 203
Marjan Smolej / 160
Žiga Batič / 128
Dušan Maček / 100
Matic Bratina / 79
David Čufer / 70
Žiga Batič / 69
Nejc Smolej / 57
Jure Tršar / 37
Luka Trontelj / 28
Žiga Trontelj / 27


C / točke
Nejc Smolej / 374

Matjaž Koprivk / 137
Nejc Kodrič / 130
Tristan Gorše / 90
Sara Podgornik / 75
Tadej Sever / 53
Tina Ušaj / 49
Patrik Gorše / 35
Luka Trontelj / 28
Žiga Trontelj / 27
Martina Kržič / -
 Daniel
#119067
Lep pozdrav vsem,
Za sobotno tekmo zimske liga se vas je nekaj že prijavilo, ostali pa to lahko še storite do petka zvečer na lebar007@yahoo.com
Skoraj zagotovo bo prisoten predstavnik TREKING-ŠPORT d.o.o., ki bo predstavil novo Petzlovo luč ULTRA (več na http://en.petzl.com/ultra/ )
S sabo naj bi imel 1-2 luči, ki jih boste lahko preizkusili na sami tekmi. Morebitni kandidati, javite se (kdor prej pride, prej melje)
Torej s čem naj vas še privabim? Zgornji del Udin boršta je še vedno zelo lep, karta pa bo z malo sreče na hitro obnovljena.
Do sobote, Daniel
 kofols
#119154
Udarna novica!

Dobil info. s strani TF-O-navijačev, da so na lestvici skriti začetniki pod psevdonimom OK Golo Brdo :D Po preverbi je ugotovitev sledeča in lahko rečem samo: ZAČETNIKI, ki so kot kaže svoje adute potegnili na plano v zadnjem delu tekmovanja ZL - ta prava o-taktika!

Velik zasuk in prevzem vodstva v A!

A
Matej Gojčič / 1934
Robert Pobežin / 1815

B
Primož Mikložič / 413
Saška Dvoršek / 257

Žine,......tekmi sta še dve, kakšen bo odgovor? :evil:
Uporabniški avatar
 bubi
#119376
Kaj naj rečem? Včeraj se je zgodila ena bolj norih dogodivščin v orientaciji, kar sem jih počel. 3 precej preprosti krogci po ne preveč težavnem terenu (sicer izpeljani tako, da se je tistih 6.3 kilometrov kar precej podaljšalo), 40 ur brez spanja (pred tekmo) in kar nekaj zablodelih etap s tavanjem. Da ne omenjam katastrofalne mikro orientacije in tega, da sem še v tretjem krogu naredil na kakšno od že prej 2x obiskanih kontrol kakšen hud časovni podvig ... Skratka - odlična tekma za zbijanje morale pred sezono. :)

Vsekakor hvala Daniju, ker se je potrudil in naredil zares kvalitetno tekmo (obnovljena karta, sportident, 3 krogi, one-man relay, testiranje luči).

Odlično!
Uporabniški avatar
 žine
#119393
Žine,......tekmi sta še dve, kakšen bo odgovor? :evil:


Hm, a takale je tale taktika :D OK, zdej so ble zimske počitnice, za Udin boršt sem falil pravočasno prijavo in v planu je bila zadnja dolžina pred Pašmanom. Tko da, v Trzinu napad na Polno :D.
PS. čestitke za pustolovščino v Udin borštu!
lpŽ
 kofols
#119406
Ja, Žine, tako se govori! Za trening si poglej še karto - taktično triky teren. Mal preverjal ....in lestvica, statistika kaže, da imaš več rezerve tako, da vsaj za mene si tihi favorit. Za pašman pa 8) izbor in seveda veliko uspeha.

Še nočna pustolovščina ..... en odličen preiskus volje duha, saj je kar nekaj folka kot kaže obupalo in se predalo ...... Sam sem se z makro in mikro teževami bolj slabo spopadal a, ker je luč še svetila (hvala luč), nekako le prilezel do cilja.

Dani pa naredil tekmo za anale! Se sreča, da je blo mal oblačno, če ne bi bilo brez veze :D :wink:
 Gujo
#119414
Ja Žine...

Jaz sem naslednji vikend odsoten, zato moj rezultat ostaja kakršen je, in je samo še od tebe odvisno ali boš najboljši novinec te zime. Jaz sem ta viken stisnil kolikor se je dalo, ti moraš pa nasledni vikend.

Navijam za tebe. :clap:

lp Gujo
Uporabniški avatar
 haupi
#119551
kofols napisal/-a:... kaj pa je Score-O ...Kalkulacija izračuna točk je tako še bolj skrivnostna....bomo videli...


A to je po principu "save the best for the last"??? Zmaga, komi čakam :wink:
Se vidimo v soboto

Lp
haupi

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA