splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Uporabniški avatar
 yogo
#123004
No, pa je NOT za nami. Osvojili drugo mesto, ostaja izziv za drugo leto. :D
Nekaj blata , snega, veliko vrtač in presenetljivo veliko asfalta. :shock:
Ker smo nastopali v kategoriji korenin je bila proga nekaj krajša, pa je Polar vseeno nameril 13 km in 390 m višinske razlike.
Prišli smo 15 minut pred časovnico,našli vse KT, le na morseju nam jo je zagodel škrat in ne bo nič točk. :cry:

lp Yogo
Uporabniški avatar
 žine
#123016
:D Yogo, a mislš da bi naju s tem dosežkom Dule vzel na gorsko lestvico :D ? Mi smo natolkli cca. 20 km in +800m, skor nič asfalta, zato pa dosti snega in vrtač v gluhi in megleni postonjski noči. Super!
lpŽ
Uporabniški avatar
 Dule
#123035
žine napisal/-a::D Yogo, a mislš da bi naju s tem dosežkom Dule vzel na gorsko lestvico :D ?


:D Seveda Žine, takšni uživači tekanja v naravi so vedno dobrodošli :D

Tudi orientacijski-treking teki štejejo, pravila pa so enaka kot za klasične gorske-najmanj 350mvr (problem je dokazilo?), 3dni po teku sporočit dosežen čas,..

Torej ovir ni.. :wink:
 MatejS
#123151
žine napisal/-a:Mi smo natolkli cca. 20 km in +800m, skor nič asfalta, zato pa dosti snega in vrtač v gluhi in megleni postonjski noči. Super!
lpŽ

Uhm, kaj pa asfalt čez celo Postojno, ko smo na koncu ubrali eno "bližnjico"? ;)

Sicer je bilo pa super, čeprav sem v zadnjih kilometrih nič kaj veselo gagal. Morse smo preskočili, hitrostno zgrešili in pol ure dobesedno tavali v temi. :roll:
Uporabniški avatar
 bubi
#127680
V soboto, 10. maja (ja, žal je tak datum!), bo potekala 3. tekma OLP v bližini Črnega Vrha nad Idrijo. Pravkar sem slišal, da so proge dolge 4.5km (A) in 3km (B).
Uporabniški avatar
 bubi
#128455
Pa smo se soočili s Predgrižami. Traser je poskrbel, da nam ni bilo trebe ravno čez drn in strn po tem najtežjem terenu. Kljub temu smo bili počasni in ob novih cestah (pa tudi tam, kjer jih ni bilo) smo se na veliko gubili po gozdu. Kakšen komentar?

Klemen
Uporabniški avatar
 žine
#128471
Luštn kraj, tele Predgriže. Teren pa divji - ampak, če je to priprava za Postojno.... :D 6. kontrola je bila še posebej tricky, sam sem vsaj 2x tekel mimo nje :oops: .V skladu z zahtevami organizatorja, pa sem vse klope pustil v njihovem naravnem okolju :D
lpŽ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA