Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#185449
:--( .... to so solze sreče ...
Nima vsakdo te sreče,
da bi lahko z vami delil trenutke, ki so del življenja :juhuhu: :heart :juhuhu: :heart :juhuhu:
zahvaljujem se vam za vsako črko teh želja, za misli, ki se skrivajo v vaših glavah, za rožice in poljubčke, za pozitivizem ... hvala vam.

In ne pozabite, vse je v glavi. Če kdo meni, da kaj ni v glavi, naj se vpraša zakaj to meni in od kod mu ta misel :D
Uporabniški avatar
 Sebi
#185457
Z manjšo zamudo:
EN KOŠ LUPČKOV IN OBJEMOV IN POZDRAVOV IN POZITIVNIH MISLI :cmok:
VSE NAJBOLJŠE!
Uporabniški avatar
 Darja
#185458
Hej, Zdravko! Iskrene čestitke od naju, a potem je bilo tisto :toast: v Muti že za avans? Zakaj pa nisi povedal, da bi ti še enega :cmok: pritisnila.
VSEEE NAJBOLJŠE!!!!! :heart
Uporabniški avatar
 Asparagus
#185460
Zdravko, če je vse v glavi, potem jih verjetno še nimaš 51 :wink: .
Vse najboljše :toast: .
 spela*
#185494
Mislim, da bi moral začeti zbirati svoje misli in jih nekoč objaviti v knjigi. :D

Če kdo meni, da kaj ni v glavi, naj se vpraša zakaj to meni in od kod mu ta misel


Vse je v glavi, noge so bile le sredstvo, da je glava krožila po Grosupljem.


:clap:
 mano
#185529
Zdravko, želim ti še velik pretečenih kilometrov in velik napisanih vrstic na tem forumu. Tvoj način razmišljanja in pisanja je res originalen. Sam ostani tak, k si...k si res super tekač in super človek. V veselje mi je blo, da sm te mel priložnost spoznat. Vse najbolše!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#185581
Je še minutka do polnoči, pa sem že začel z odgovorom za ta dan. Me je držalo, da bi komentiral katere izmed želja (v glavnem ženske :wink: ), pa sem se odločil drugače. Edino glede knjige moram povedati, da ... ta že obstaja, a saj vsi dobro veste, da je natisnjena le v glavi. Naj tam tudi ostane. Ima zadosti prostora :D

Res sem vesel silnih lepih voščil, sem takšen človek, katerega lepe besede motivirajo in morda ne veste kako silna energija je v teh postih. Zagotovo bom to energijo uporabil tudi na Ultrabalatonu. Tekli boste z menoj in mi prihranili vsaj kakšno urico ...

Hvalalatralala

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA