Moderatorji: Staša, Barb

 Nataša
#204845
Kot jako ponosna teta vam moram sporočit, da bo Jethro očitno zamudil sobotni Laški treking :-- Danes ponoči se je Tanji in njemu namreč rodil sin Jošt!

Pa mamo novega šefa v familiji :wink: :laola
Uporabniški avatar
 primus
#204848
Čestitke!!!
Pred vami so novi (prijetni) izzivi :D :D :D

primus
Uporabniški avatar
 tae
#204855
Čestitke Mato. Pa je ulica dobila še enega novega "gavnarja" :D (sem vedel, da bo kmalu).
Uporabniški avatar
 Darja
#204863
Oh, so me že tako prsti srbeli, da bi obelodanila veseli dogodek pa nisem bila prepričana, če smem. Glede na to, da je to storila Joštova teta, je to očitno dovoljeno in sprejemljivo. :D
Torej, Jošt - tebi čestitke, ker si se uspel prebiti na ta svet, sodeč po merah, ki nam jih je posredoval ponosni očka, ti ni bilo lahko. Posledično največje čestitke Tanji :clap: , ne nazadnje pa seveda Mateju, ki je takšnega korenjaka naredil :lol:
Oči in mami - prvo dejanje sta uspešno prestala in sinu dala čudovito ime. :laola
Ni lepšega, kot dati in dobiti življenje :heart :heart :heart
#204865
Darja napisal/-a:Oh, so me že tako prsti srbeli, da bi obelodanila veseli dogodek pa nisem bila prepričana, če smem. Glede na to, da je to storila Joštova teta, je to očitno dovoljeno in sprejemljivo. :D


Darja, sploh nisem vprašala! pa naj me tepejo, če čjo :-- jest sem veselaaaaa!
Uporabniški avatar
 Darja
#204877
Nataša napisal/-a:
Darja napisal/-a:Oh, so me že tako prsti srbeli, da bi obelodanila veseli dogodek pa nisem bila prepričana, če smem. Glede na to, da je to storila Joštova teta, je to očitno dovoljeno in sprejemljivo. :D


Darja, sploh nisem vprašala! pa naj me tepejo, če čjo :-- jest sem veselaaaaa!


Absolutno imaš prav. Teta tudi ne postaneš vsako sredo (če ni bil še torek).
Važička :wink:
#204878
Jebentiš, veš, me je že malo skrbelo, da tiste srede, ko bom jaz postala teta, sploh nikoli ne bo! Gospod je veliko tekel in malo doma bil, tako pa se otrok ne dela :nono:

Ja, važička sem, zelo! :toast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA