Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 grb
#230490
Za trenutek naj odlozi delo........... nc, zdej ko je delo odlozeno obuj laufarce pa en praznicni krog :):)

Vse najboljse
 Forest
#230492
Maratonec želim ti vse naj,naj...naj ti zdravje služi maksimalno, da boš še dolgo lahko užival v tem kar delaš najrajši...... :lauf:
Uživaj in lep praznuj.... :pivo:


P.S. Pa še enkrat hvala tebi in tvojemu kolegu za gel v Celju...
Uporabniški avatar
 lonely
#230501
No,naj bo moj post št.1000 prva runda zahval vsem ki ste mi voščili in zaželeli najlepše želje.

Vse vas.."polžke"...rekreativce...ultramaratonce...gorske tekače...Spartatlonce...in vrhunske tekače...enako obravnavam...in spoštujem. HVALA VAM

PS
Forest...tebi pa čestitam za uspešen nastop na EP v Barceloni...odličen čas glede na pogoje na progi maratona.
Uporabniški avatar
 tae
#230503
Lonely Željko, eden izmed legend Tekaškega foruma, legend slovenskega teka in legend teka nasploh. Ponavadi človek postane legenda po svoji smrti. Ti si to dosegel že prej.

Zate so vsekakor premalo le klasične besede ob tvojem prazniku. Dejstvo je, da si v teku našel smisel življenja in verjamem, da si tudi med nami našel svoje prijatelje.

Verjamem, da smo vsi tu ponosni, da te poznamo. Si ekstrem, to moraš priznati. In kot takšnega smo te tudi sprejeli.

Jaz ti bom pa zaželel nekaj drugega od večine forumašic in forumašev. Želim ti, da nebi bil več Mr. Lonely. (ti že veš, kaj imam v mislih)

Zaslužiš si še eno pesmico, kako te jaz vidim:

Leta tečejo in ti z njimi, a vedno si med znanimi.

Od Kopra do Ljubljane, vse ceste so ti znane.

Nič te ne ustavi, ker zaupaš svoji "napravi."

Edinstven tekaški fenomen si, maratone zbiraš, ker so ti "fensi."

Lepo se imej, še naprej. :D

Yes si reci vsak dan, naj nikoli ne bo zaspan.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA