Moderatorji: Staša, Barb

 janezu
#267638
čestitke :D :drink res okrogla obletnica(čeprav je ta prva številka na žalost že oglata :) ) še velik podvigov v dobri drušni LP ju
#267650
Matej, tudi jaz se pridružujem čestitki. Kaj tekaški kolega želi drugemu, ja valda, čimveč extremnih podvigov, čimveč pretečenih km s čim manj poškodbami in da te volja do športa ne mine, aja pa sreča! :wink:
Uporabniški avatar
 PeterM
#267653
Vse najboljše Matej. Ostani še naprej tak pozitivc.
Upam, da bomo še kaj skupaj štrikali, na trekih
in drugod. in tudi, da naju Jani še pelje š-te ovce pogledati
pod Olševo. Uživaj kamerad.
:laola
Uporabniški avatar
 tae
#267663
Sosed Mato!

Menda me vodiš za štiri pomladi, a te kar lovim. :D

Včasih sva se še kaj srečala na kakšnih bolj "normalnih" tekmah, potem pa si zajadral v ultra trekinge. Pred blokom se pa itak nikoli nič ne vidva. Nimaš kaj, vsak imava svojo družino in svoja pota.

Ampak MANHATTAN je itak zakon.

Drž se "stari" še naprej. :D

:toast: :toast:
#267719
Ja sej, najlažje se je pa spomnit, da je eden, ki ga poznaš ful star oz. se je postaral in pol ta podatek obesit na veliki zvon! Potem nekateri privoščljivci udrihajo po tem zvonu v smislu, da naj mi gre pri staranju še tako uspešno tudi v prihodnosti, naj tečem tako daleč, da se potem ne bom mogel vrniti domov, ko bom preobnemogel itd. :lol: :D

Iskrena H V A L A Janiju za odprtje voščilnice ter vsem kasneje podpisanim, z upanjem, da nam vsem uspe preteči še mnogo kvalitetnih kilometrov :D

Hvala!!!
matej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA