Moderatorji: Staša, Barb

 klas
#317403
Veliko izzivov, doživetij, uspehov želimo Mateju!
Pa še en rek: Če se kvalitetno izgubiš, veliko pridobiš :D

Vse najboljše Mateju :laola
#317405
Oj! Same znane face :D Jani, dolžen si mi pivo, ker si me izpostavil sevanju čestitk ter blamaži, ker nikakor ne morem upihniti zz topkinih svečk :lol: Valentina, hvala ker si šparala s cukrom, s svečkami nekoliko pretiravala :mrgreen: Klas, le malokdo se še spomni tega legendarnega pregovora....v naših koncih pravimo :" zamrl, a ne umrl!" :idea: :lol: Katja, prav imaš in višam še za enega :drink
Maja, Peter, Avi, Denis, Vencelj, Rosi in Zvone..........trenirajte, ker mi "ta stari" delamo egzaktno (a to prou piše??) samo to :wink:

Hvala vam :clap: Se vidmo enkrat tam k' se zagledamo (s kamelo na hrbtu :D ) :wink:
Uporabniški avatar
 muc
#317407
Ej legenda še jest! Vse naj, naj,...pa še ogromno tekaških norčij ti želim!!! :D
Ko se pa zagledamo ( s kamelco al pa brez) gremo pa na enga mrzuga...al pa na kofe hehe :wink:

p.s.
:toast:
#317434
Muc, povsem normalno, da gremo na enga mrzuga, ampak to zmeri govorimo in se hvalmo, da kar poka, pol gremo pa na navaden kapučin z deci vode iz pipe :lol: Makalu, ti mene že šibaš z zbirko alpinističnih knjig :wink: Se pa ne dam, saj sem začel intenzivno uletavat v antikvariate, bukvarne.....Seveda je vedno fajn, k se kje vidva :D Mitja hvala in enako želim tudi tebi in ostalim ter še enkrat hvala :cast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA