Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 tae
#274494
Ej stari, tako kot mi bežiš na tekmah, tako mi bežiš v letih. V obeh primerih te lovim :D , a nikjer te ne bom mogel ujeti.

Po domače povedano ti tu "KONGRATULIRAM" za tvojo obletnico rojstva (saj veš rojstni dan imamo samo 1x v življenju :D ).
Uporabniški avatar
 Tilcara
#274498
Obi, pri letih ni treba tako hiteti, kot na tekmah. Še dobro, da ti ne morem konkurirati, bi se povsem zamislila. Tako pa..saj veš :wink:

Nič več kot to, da te na teku solin objamem in ti v živo nekaj prišepnem :D Tako ti vsaj moje čestitke ne bo treba deliti še z drugimi :lol:

Saj gremo na :drink po teku?!
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#274506
tae napisal/-a:Ej stari, tako kot mi bežiš na tekmah, tako mi bežiš v letih. V obeh primerih te lovim :D , a nikjer te ne bom mogel ujeti.

Po domače povedano ti tu "KONGRATULIRAM" za tvojo obletnico rojstva (saj veš rojstni dan imamo samo 1x v življenju :D ).

Stari, hvala za čestitke... :D, ja vsak let je cifra višja... :evil:, ampak kaj čmo, tako je to... :roll: :oops:, drugače pa ja v letih ti bom vedno uspešno ubežal... :lol: :shock:, na tekmah si mi pa zmeraj bližje... :cast1: , tako, da tukaj imaš pa še vse šanse, da me prehitiš... :clap: :wink:
Ja nč, bova še kakšno rekla na :drink :toast: :wink:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#274507
Tilcara napisal/-a:Obi, pri letih ni treba tako hiteti, kot na tekmah. Še dobro, da ti ne morem konkurirati, bi se povsem zamislila. Tako pa..saj veš :wink:

Nič več kot to, da te na teku solin objamem in ti v živo nekaj prišepnem :D Tako ti vsaj moje čestitke ne bo treba deliti še z drugimi :lol:

Saj gremo na :drink po teku?!

Ja Tilcara se trudim, da bi hitel samo na tekmah... 8) in ne pri letih... :shock: :) :evil:, ampak mi nikakor ne uspe... :)
Se že veselim tvojega objema in šepetanja :D, sicer bom pa tudi jaz tebi kaj prišepnil, ker jutri pa ti praznuješ... :wink:
Ja, itak, da po teku sledi :toast: :beer:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA