Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 MAKALU
#276468
Če me spomin ne vara danes praznuje tekač 007 nekaterim znan tudi kot Lado :clap: pri teku te ne bom nikoli ujel, pri letih pa ti mene ne :D vse najboljše in dobro opravi pripravniško leto za drugo leto, ko bodo padale okrogle :drink smo te zjutraj klicali s Primoža pa si nekje nedosegljivo letal :laola


lp Andrej
#276482
MAKALU napisal/-a:Če me spomin ne vara danes praznuje tekač 007 nekaterim znan tudi kot Lado :clap: pri teku te ne bom nikoli ujel, pri letih pa ti mene ne :D vse najboljše in dobro opravi pripravniško leto za drugo leto, ko bodo padale okrogle :drink smo te zjutraj klicali s Primoža pa si nekje nedosegljivo letal :laola

lp Andrej


V času, ko ste vi, predvidevam precej "zaripli" v obraz prenehali s klicanjem v dolino, sem slavljenca srečal (kje pa drugje :D ) na spustu s Kamniškega vrha v družbi dveh prekaljenih gorskih tekačev. Ker nisem vedel, da praznuje, sem jih samo po nemško pozdravil in njihov spust pospremil s freundlichen gruessen, ker kaj pa češ druzga 8)
Lado, naj ti bodo še mnoga leta tako tekaško uspešna in prepojena z zdravo energijo ter s kakšno borovničko, če ti bo tekaški korak zares uspel :lol: Hja, ker pa tečeš nadvse spodobno se kar mal bojim zate :D
Vse ta bol!!!!
 tekac 007
#276503
Družba hvala za čestitke.... kar se pa borovničk tiče jih boste pa deležni če se jutri pojavite na torkovem TEKAŠKEM DRUŽENJU ob 18 uri. Makalu imaš pa več šans da me ujameš na teku, kot jaz tebe v letih oziroma samo v mesecih če se ne motim.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA