Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 jan_jan
#294539
Naš Matej - Jethro danes praznuje rojstnodnevno obletnico :D .
Dragi tekaški prijatelj, naj ti na tem mestu voščim vse naj, naj ter čim manj kvalitetnega izgubljanja pri tvojih tekaških udejstvovanjih :lol: .

:toast: :toast:
Uporabniški avatar
 MAKALU
#294542
Zdravje, sreča in še kaj
naj ponese te v planinski raj
ko prideš pa domov
družina, muzka in še kakšen šov :D vse najboljše
Uporabniški avatar
 Loni
#294548
Danes imata dva res fejst fanta rojstni dan. Vse tanartabulš obema.
 matej-jethro
#294551
Kva je zdej pol? A se vam ne lub laufat pa mal po forumu kvasite, a? Pa tud, če ste že glih šli laufat se pa mal raztegujte, strečejte al pa kr neki! In ja, lohk se greste tud kam zgubljat! Kvalitetno. Verjetn je res lažje nekomu, ki ga glih ni zraven, želet vse boljš kot sebi in se tko mal potolažit :lol: :lol: :argue: :D

Fant, tega zapisa sem se pa še sam nemalo prestrašil. Prešinilo me je, deček, če boš tako nadaljeval....GOTOF SI 8)

Jani kot kolovodja & TF co....HVALA :cast: Vesel sem, ko se naše steze prekrižajo ali gredo celo v isto smer in tečemo dalje :wink:
Uporabniški avatar
 AVI
#294571
Jetro stara sablja, vse najboljše in vse naj naj, naj bo še veliko kilometrov pa ne katerihkoli, ampak tistih in takšnih kot si ti želiš. :D Da pa bomo še kakšno skupaj ušpičili pa itak ne gre dvomiti. :D :D

Ta star, uživaj in se porajtamo...jutri, da gremo "tisto" pogledat. :lol: :lol: :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA