Moderatorji: Staša, Barb

 jozafat
#315103
VSE NAJČESTITKE še enkrat za tvoj rojstni dan!
In zahvala za organizacijo včerajšnjega že 6.Valantovega teka
in vseh spremljevalnih dogodkov in dobrot! :drink
:laola
Da bi si še maratonsko dolgo voščevala! :clap:
Uporabniški avatar
 RoKo
#315175
Ma če bi se mi vsaj malo svitalo, komu je čestitka namenjena.... vem da ni ZZ. ona je poletna....vseeno vsenajboljše komur pač že. :D :drink
Uporabniški avatar
 zz topka
#315186
Jozafat je čestital (po mojem,kar sem razbrala iz šifriranega sporočila 8) ) Valant Frenku.
Jast sem pa čestitala povrh še Mazi-ju inu Jozafat-u samemu. Sem detektivsko vidla na koncu strani TF, da praznujeta, zato pa naj bo še enkrat :toast:
 jozafat
#315197
Super dešifrerka si! :clap:
Pa še eni Čuferjevi nevesti vse NAJNAj! :D
Al bojo kalčki še kaj zrasli! :?:
 daca10
#366843
Danes praznuje naša @majcka :laola
Vse najboljšeeeee, objamem in polubčkam te pa ob prvi priložnosti :toast: :cmok:
Uporabniški avatar
 zz topka
#366850
O, Majči, me loviš, me loviš, a nikakor ne uloviš... :D
Vse najboljše ti želim, da bi bla še naprej tko fejst babnca in da se v naslednjih 50-tih čimvečkrat objamemo in kakšno rečemo ter seveda nazdravimo... :toast:
maja.jpg
maja.jpg (11.69 KiB) Pogledano 7074 krat
 KadilecSamo
#366853
Res iz srca vse najboljše Majcka. Zdravja, družinske sreče in ljubezni ti želim, ob tej lepi obletnici... Na sliki pa zgleda tako, kot da jih imaš 40 in da si ravno končala s 50 km tekom :lol: Vse dobro in upam, da se kmalu srečamo na kakšnem trailu...

Lp :laola
Uporabniški avatar
 majcka
#366854
zz topka napisal/-a:O, Majči, me loviš, me loviš, a nikakor ne uloviš... :D
Vse najboljše ti želim, da bi bla še naprej tko fejst babnca in da se v naslednjih 50-tih čimvečkrat objamemo in kakšno rečemo ter seveda nazdravimo... :toast:
maja.jpg


Huvala. :laola
Uporabniški avatar
 majcka
#366855
vinkop napisal/-a:a je Majcko srecal abraham? vse dobro ti zelim se v drugih petdesetih... :juhuhu: :clap: :toast: :laola :TF)


:laola
Uporabniški avatar
 majcka
#366856
KadilecSamo napisal/-a:Res iz srca vse najboljše Majcka. Zdravja, družinske sreče in ljubezni ti želim, ob tej lepi obletnici... Na sliki pa zgleda tako, kot da jih imaš 40 in da si ravno končala s 50 km tekom :lol: Vse dobro in upam, da se kmalu srečamo na kakšnem trailu...

Lp :laola


Ja hvala. Je tud slika enu malček v letih...tko ene 4 leta je menda stara. :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA