Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Vlajko
#47001
Danes praznuje rojstni dan ena najmlajših, a tudi zelo uspešnih članic, saj se iz tekem redno vrača z odličji in pokali ter s tem bogati zakladnico Tekaškega foruma. :D

Draga Anja, želim ti vse najboljše za rojstni dan. Izpolnijo naj se ti vse mladostniške želje, predvsem pa nadaljuj s svojim pozitivnim pristopom do življenja. Vlajko. :cmok: :toast:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#47004
Ja mislim tekačica :lol: :wink: enga al pa dva kokr ti bolj paše :cmok: :cmok: :cmok: za tvoj hepi dej!
Na mnoga leta in na mnoga zadovoljstva, ki jih boš doživljala ob teku, ali ob počitku, ki ga boš imela po teku, in drugih športnih naporih!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Staša
#47015
In čimprej se nam predstavi!

PS: A torte znaš peči?
Uporabniški avatar
 tekačica
#47038
Hvala za čestitke.
Sem bila kar prijetno presenečena, ko sem odprla forum.

Staša napisal/-a:In čimprej se nam predstavi!

PS: A torte znaš peči?


Kuha pa pri meni bolj slabo funkcionira. Kakšne makarone, jajca, čaj,...to še gre, bolj komplicirane stvari pa bolj tako tako.
Uporabniški avatar
 Manika
#47046
tekačica napisal/-a:
Staša napisal/-a:PS: A torte znaš peči?

Kuha pa pri meni bolj slabo funkcionira. Kakšne makarone, jajca, čaj,...to še gre, bolj komplicirane stvari pa bolj tako tako.


To pa še pride z leti :wink: . Pa vse najboljše! Slika
Uporabniški avatar
 Barb
#47048
VSE NAJBOLJŠE :P

Pa čimprej se spoznaj z MamoŠeflico, da bo vedla,kdaj imaš roj.dan. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#47053
tekačica napisal/-a:... Kuha pa pri meni bolj slabo funkcionira ....

V eni od obeh pekarn na Orehku se boš pa že lahko zmenila za eno saherco. :idea: :D :wink:
Uporabniški avatar
 tekačica
#47065
Hmmmmmmmm a ni smo še ena pekarna??? (veš jaz sem bolj odtrgana od sveta in bolj malo vem kaj se dogaja na Orehku.
 Ninocka
#47169
Vse najboljše, draga tekačica!

:P :P :P
Upam, da se kmalu kaj vidima in skupaj potečeva.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA