Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 zvone
#132851
ZdravkoC napisal/-a:Zapeli so mi ono .. saj poznate "vse najboljše, dragi Zdravko ..."


Zdravko! Iskrene čestitke tudi z moje strani!

Da te malo razveselim : najtežjih je prvih 50 ( ne kilometrov ampak let )!

Torej bo zdaj vse lažje ( saj je tudi v soboto čez Pohorje šlo "lažje" kot lani ).

Želim ti "veliko več kilometrov v drugi polovici življenja" in čim več uspešnih izzivov. Predvsem pa "uspešnega prvega - UTMB".

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#132852
Ta tema se lepo niza iz prejšnega leta...:):):) a to pomeni da vodiš kolo?

40letniki pridemo za tabo. Pa ne povedat kak je, da bo prihranjen obèutek.

Pa stabilnih pešadijskih in ne-pešadijskih kilometrov.
 klopotec
#132856
Čestitke Zdravko. Poznam občutke ob Abrahamu in ti povem, da je v drugih 50-tih še lepše kot v prvih.
V Mb se nisva videla, ker sem odšel preden ste prišli v cilj. Se pa vidiva na Balatonu in ti bom tam stisnil roko. Za Abrahama in za uspešen prihod v cilj.
Uporabniški avatar
 mazi
#132882
Ojla,

Vse NAJ, NAJ... :laola :toast:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#132949
Še enkrat vsem hvala za vse oblike voščil. Toliko pesmic v tako kratkem času pa še ne :D
Drugi dan je že za menoj, pa mislim, da me Abraham še ni ujel, saj se počutim kot ptiček :P
Posebej se moram še enkrat zahvalit ekipi TF MB, ki je organizirala presenečenje v ciljni areni Teka čez Pohohorje. Mislim, da je Sebi glavno zakuhala. Vsem :clap: ker ste me vredi :shock:
Če bi vedel, da 50Cent zato tako laufa, da bi lahko bil zraven, ko pridem v cilj, bi tistih par minutk počakal :nono:
Seveda tudi ostali del TF SLO - hvala

Še mate kaki pir v dobrem.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#132960
ZdravkoC napisal/-a:
Drugi dan je že za menoj, pa mislim, da me Abraham še ni ujel, saj se počutim kot ptiček :P


:arrow: glede na to, kako si "letel" mimo mene proti Arehu v to 100% verjamem
:arrow: me veseli, da sva se osebno spoznala
:arrow: še enkrat vse dobro in veeeliko pretečenih kilometrov, ter hvala za pogostitev na cilju
:arrow: K24, kdaj :?:
Uporabniški avatar
 kustus
#132998
LP

Malce pozno a vseeno

VSE NAJTABULJŠE

:piti:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#133001
CIAO


CMOK, CMOK, CMOK

Vse najboljše tudi z moje strani

:cmok: :cmok: :cmok:
 TONEK
#355085
Sprejmi tudi moje voščilo, Zdravko!
Je pa za čestitat tudi Valentini, da je iz naftalina oživela devet let star zapis.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA