Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Darja
#93867
Olson! Isrene čestitke ob današnjem rojstnem dnevu z željo, da te nikoli nobena poškodba ne bi ujela in da bomo še mnogo let gledali tvoje kosti (pa mišice, sevede!), kako veselo dirjajo :lauf: po Kamniku in okolici.
Poljubčki :heart :heart :heart sledijo ob prvi priliki pa runda tudi :toast: ! VSE NAJBOLJŠE :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 milkec
#93871
Sicer se mi ne sanja kdo je to, pa vseeno vse najboljše in veliko srečno pretečenih kilometrov!
Uporabniški avatar
 tae
#93872
Tone, tudi jaz ti želim obilo sreče in zdravja. Zdravje je najbolj pomembno, če bo zdravje, lahko poskrbiš, da se ti uresničijo tudi vse ostale skrite želje.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#93874
Oho,sokrajanu moram pa tudi jaz čestitati in zaželeti čimanj poškodb in čimveč pretečenih km in prekolesarjenih steza in da bi še vedno tako uspešen športnik kot si!!

čestitam :wink:

lpc
Uporabniški avatar
 dannae
#93876
Vse najboljše in uspešne teke! :toast:
Uporabniški avatar
 brankos
#93879
Olson - vse najboljše in še veliko premaganih višinskih metrov in kilometrov.
 AinE
#93893
A Olson je spet leto strejši!

Vse najboljše ti želim: zdravja, zadovoljstva in veliko uspešnih nastopov na vseh vrstah tekov, duatlonih,... pa da bi še kdaj šli na kakšen športni izlet TF.

Upam, da se kmalu spet kje srečava, če ne v Kamniku, pa na kakšni prireditvi.

Lp E.
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#93910
Zdravo

ČESTITKE TUDI V MOJEM IMENU IN ŠE NA MNOGE TEKE, PA BREZ POŠKODB

LP Bojan
Uporabniški avatar
 mazi
#93917
Ojla,

Vse NAJ, NAj... :toast:
Uporabniški avatar
 kustus
#93924
Vse Naj, Naj,.............
Uporabniški avatar
 Nadj@
#93925
CIAO

Vse najboljše ob rojstnem dnevu
Uporabniški avatar
 olson
#93927
živjo vsem forumovcem! :lol:

Ja res hvala za čestitke.Pri teh letih človeka malokaj gane, a te čestitke so me.
Sreča in veselje se poveča, če jo lahko deliš s pravimi prijatli.

Vsem skupaj lep pozdrav in na mnoga snidenja.

Olson ma vas rad.
:clap: :laola
 janezu
#93931
čestitke tut od direktnih konkurentov (bol stari,bol nori) vsako leto si hitrejši :D kaj bo pri 100tih? čestitke in pozdrav janezu
 marjan
#93934
milkec napisal/-a:Sicer se mi ne sanja kdo je to

Slika
Tone še z moje strani čestitke, pa še veliko premaganih višinskih metrov. Na zdravje :toast:

Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA