področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
 tommi
#39223
ja res je, vedno najdem kakšen izgovor glede ekipe :)

Ma ja, konec koncev niti nimam časa, če pogledam v prihodnost ;)

pa drugo leto mogoče, če bom seveda še potreboval takšen trening oz. druženje ;)
Uporabniški avatar
 pegaz
#39247
tommi napisal/-a:Ma ja, konec koncev niti nimam časa, če pogledam v prihodnost ;)
pa drugo leto mogoče, če bom seveda še potreboval takšen trening oz. druženje ;)

Ja tommi, kaj ti je pa tacga vedeževalka napovedala?
- nimam več časa...
- ČE bom še potreboval trening...
a to te bo povozil tramvaj al kaj? Jaz ji ne bi verjel na prvo besedo... 8)
Lunca ma prav, nič ne čakat, get jor es in gir pa začni migat!
Pa pokaž no mal odločnosti! As' dec als' hec? ;)

LL, Pegaz :)
 tommi
#39456
migam pa že kar lep čas, tako da glede pripravljenosti res ni panike!

V zadnjem času sem malce zanemaril študij, pa je potrebno sedaj čimprej vse zaključit (izpiti ter diploma)
Uporabniški avatar
 Fotr
#41831
Od Mance, ki je tudi članica TF (boohoo) in je izbrana v Poletovo ekipo, sem prejel naslednje sporočilo:

Pozdravljeni!

Včeraj je bil prvi trening poletove tekaške ekipe, kjer smo se
razdelili v skupine in odtekli prvi tek. Bolj uvoden ;). Od sedaj naprej
bodo treningi vsak ponedeljek in sredo ob 19:00 v Tivoliju. Vabljeni!

lp manca


Mislim, da se lahko tudi ostali, ki niso člani Poletove ekipe pridružijo treningu. Vsaj lani je bilo tako. Pridite in tecite z ekipo 2005!
Uporabniški avatar
 GaGa
#41832
No, TFjevci... lahko bi kej prišli pogledat! Sploh lanske face Poletove ekipe :wink:!

Mogoče v sredo :?:
Uporabniški avatar
 H2O
#41834
"Pozdravljeni!

Včeraj je bil prvi trening poletove tekaške ekipe, kjer smo se
razdelili v skupine in odtekli prvi tek. Bolj uvoden . Od sedaj naprej
bodo treningi vsak ponedeljek in sredo ob 19:00 v Tivoliju. Vabljeni!
"

to sem čakala :D :D :D :D :D :D
 Joe
#41860
Evo nas!

Seveda, vsi ste vabljeni. Več nas bo, lepše bo. Do konca junija bodo treningi bolj "mirni", dokler vsi ne opravimo teste pri dr. Miliču in seveda pogovor.

Jaz sem bil danes. Imel sem feeling kot, da sem na "kanalu". Vse ti izmerijo: širina zapestja, ramen, kolen, da o špehu sploh ne govorim (zdaj vidim kakšen pujs sem)... potem še EKG,... vzamejo kri iz ušesa pred tekom potem še po teku, nositi je potrebno aparature na prsih, pa da o maski sploh ne govorim. Določijo ti VO2 max. Verjetno sem še kaj pozabu. Še dobr, da imajo ventilator, drugače bi zakuhal. :oops: Končno bom izvedel iz kakšnega testa sem.

Jaz sem tekel od 7,7 km/h do 16 km/h. Vse skupaj 4,73 km.

Skratka "bomba" je to. Komaj čakam naslednji trening.

Aja še to, dr. Škof :clap: je res faca, non-stop ga bombardiramo s vprašanji in čudezno zna na vse odgovorit.

:juhuhu: :laola :juhuhu:
Uporabniški avatar
 GaGa
#41870
Joe napisal/-a: ... da o špehu sploh ne govorim (zdaj vidim kakšen pujs sem)...


Lani je bilo podobno, vsi smo jamrali :lol: ... sej pol ugotoviš, da ni tako hudo, pa da je vsa fama okoli procentov maščobe pretirano obravnavana :wink: . Pa dr.Milič je vajen predvsem vrhunskih športnikov, ki imajo mal drugačno sestavo telesa, kot mi navadni smrtniki.

Sicer se pa na samem pregledu precej naučiš, vsaj meni je blo zelo zanimivo!!!
 Lili
#42002
Najprej en lep pozdrav in pohvala vsem aktivnim forumovcem za skrbno posredovane izčrpne informacije in seveda za vsa vaša zanimiva razmišljanja, ki jih delite na spletu.

Ker sem nedavno "odkrila", da je tek v družbi še privlačnejši od solo teka, tukaj pa videla zapisano, da se ob Poletovi ekipi dobivate ob ponedeljkih in sredah ob 19.00 v Tivoliju, bi se vam z veseljem pridružila. V tej zvezi bi prosila za info, kje je zbirališče.

Hvala!

Ne morem si kaj, da še enkrat ne ponovim, da sem navdušena nad temi stranmi, ki na tako prijeten način širijo "tekaško" idejo! :D
 Joe
#42003
Lili, dobivamo se levi strani objekta, kjer je bazen in sicer pod vznožjem betonske poti. Najbolje je, da parkiraš čisto na koncu parkirišča.

čao
 Lili
#42039
Hvala vsem za navodila.

Se vidimo!
Uporabniški avatar
 cenka
#42114
Prezivela testiranja, mnogo zanimava zadeva, ceprav na koncu z jezikom do kolen :oops: . Se pa veselim ponoviteve ob koncu tekaskega druzenja, ko bodo upam vidni kaksni boljsi rezultati :wink:
Danes bo pa verjetno trening za dezevnike :lol:
 Uri
#42293
A ima Polet ekipo samo v Ljubljani? Tudi jaz bi se ji rada pridružila (za letos sem seveda prepozna), ampak potem bi se morala 2x na teden vozit v Ljubljano. Mogoče bi morali premisliti, da naredijo takšno ekipo še v npr. v Celju, Velenju, MB, Kopru,... Mal težko je za tiste, ki nismo iz Ljubljane.
Samo toliko v premislek...

lp
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA