področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#37558
Zanimivo, da nas Polet tukaj na spletu povsem ignorira, čeprav je TF pomemben faktor tekaškega entuziazma. Iz Delove baze podatkov na internetu http://www.delo.si so celo umaknjeni vsi članki, ki so kakorkoli v Poletu omenjali Tekaški forum (razen enega, ki pa TF omenja samo posredno).

Se komu svita, kaj je vzrok temu? Mimogrede, se da mogoče izvedeti, kako je bila porabljena štartnina za polmaraton v Sežani?
:shock:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37560
Hm, štartnina za štart ane :) mislm, organizator jo je pokuru za stroške :)
drgac pa, jest bi se tud prjavu na tole ekipo :)
Uporabniški avatar
 Dule
#37563
Fotr napisal/-a: ..so celo umaknjeni vsi članki, ki so kakorkoli v Poletu omenjali Tekaški forum (razen enega, ki pa TF omenja samo posredno).



Fotr nč bat, vedno težje bo spregledat TF saj vidiš kooooliko nas je :D :D
Uporabniški avatar
 vidkul
#37565
Fotr napisal/-a:Zanimivo, da nas Polet tukaj na spletu povsem ignorira, čeprav je TF pomemben faktor tekaškega entuziazma. Iz Delove baze podatkov na internetu http://www.delo.si so celo umaknjeni vsi članki, ki so kakorkoli v Poletu omenjali Tekaški forum (razen enega, ki pa TF omenja samo posredno).

Se komu svita, kaj je vzrok temu? Mimogrede, se da mogoče izvedeti, kako je bila porabljena štartnina za polmaraton v Sežani?
:shock:


Jaz mislim, da je vzrok mali nesporazum s Kalčkom. Če pa se motim, me pa popravite.

lp vid
Uporabniški avatar
 haupi
#37570
Zdravo,

tud jst sem razmišljal o tej Poletovi ekipi. Sam se mi zdi ona 50 minutna na 10 km prelahka ona 40 minutna pa nedosegljiva v enem letu!

V pričakovanju rezultatov - do takrat pa brž na trening

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 Matej
#37578
vidkul napisal/-a:Jaz mislim, da je vzrok mali nesporazum s Kalčkom. Če pa se motim, me pa popravite.


Misliš z Gostom!?! :wink: :lol: :shock:
 mojA
#37581
vidkul napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Zanimivo, da nas Polet tukaj na spletu povsem ignorira, čeprav je TF pomemben faktor tekaškega entuziazma. Iz Delove baze podatkov na internetu http://www.delo.si so celo umaknjeni vsi članki, ki so kakorkoli v Poletu omenjali Tekaški forum (razen enega, ki pa TF omenja samo posredno).

Se komu svita, kaj je vzrok temu? Mimogrede, se da mogoče izvedeti, kako je bila porabljena štartnina za polmaraton v Sežani?
:shock:


Jaz mislim, da je vzrok mali nesporazum s Kalčkom. Če pa se motim, me pa popravite.

lp vid


Mogoče bi se temu res lahko reklo nesporazum zaradi nepoznavanja zgodovine in nastanka tekaškega foruma (rezultat tega morda nastanek neumestnih postov nekaterih članov na forumu) , ki je bil spočet v Poletu. Kot članici prve PTE (poletova tekaška ekipa) mi je znano, da je bila velika želja formirati internetno stvar v okviru Poletove tekaške ekipe 2002, no realizirano je bilo v okviru PTE 2003 in konec sezone naslov strani preimenovan v slavni TEKAŠKI FORUM. Na ta način sem tudi pristala na njem, s sledenjem tekaških novic, navodil itd in nenazadnje sem končno našla skupino podobnomislečih ljudi - tekačev. Torej, če smo Slovenci Slovani, smo TFjevci POLETOVCI. Zato brez panike, imamo svojo ČASOPISNO PRILOGO :roll: !
LP, Mojca
Nazadnje spremenil mojA, dne 14 Apr 2005, 14:01, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#37584
mojA napisal/-a:...smo TFjevci POLETOVCI.


opa, to pa ne bo držalo. Govori le zase, prosim. Nisem Poletovka in Polet ni moja revija. Prvič zato, ker sploh ni revija, ampak priloga časopisa, drugič pa zato, ker mislim, da te simbioze ne potrebujemo. Ampak to je le moje mnenje.

Tf-jevka pa sem. :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#37585
mojA napisal/-a:...Torej, če smo Slovenci Slovani, smo TFjevci POLETOVCI. Zato brez panike, imamo svojo revijo !


Res bi bil zadovoljen, da bi bilo tako, saj sem tudi sam TF-poletovec in imam lepe spomine na treninge, samo zadnje čase se pojavljajo teorije, da smo Slovenci Veneti? :shock: Nekaj znamenj pa kaže na to, da bo zadnje kar držalo. 8)
Uporabniški avatar
 andrejl
#37587
Nataša napisal/-a:Kaj bi potem rekli - cilji, motivacija, garanje + en ščepec vegete? pardon, genetike? :wink:

Je pa neki res - meni je življenje preveč raznoliko in pestro, da bi si postavila en cilj in vse žrtvovala za to. Sem srečala že kakšenga zelo "omejenega" športnikov, ki je sicer dosegal vrhunske rezultate, vendar je za to le treniral in spal. Uh, dolgčas. In kaj potem, ko zaključi kariero? Primer Pantani?

Ampak to je že druga tema.


sem hotel še mal napisat, pa sem se premislil...

maš prav. to je že druga tema. smo tole temo že mal preveč zasmetil. mogoče nadaljujemo kdaj drugič kje drugje.

lp vsem,

andrej

P.S.: bratca lepo pozdravi!
 Nataša
#37588
Andrej, saj lahko odpreš novo temo :wink:

Bratec bo pozdravljen. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37590
Fotr napisal/-a:.... celo umaknjeni vsi članki, ki so kakorkoli v Poletu omenjali Tekaški forum (razen enega, ki pa TF omenja samo posredno).


Posredno... :?: Ja, prevedli ter objavili so en vic, ki sem ga posredoval kakšen mesec nazaj. :D :wink:

PS: Pa, ne se kregat! :nono: :argue: ... :wink: Radi se imejmo!.... :cmok: ... :wink:
Uporabniški avatar
 GaGa
#37592
tommi napisal/-a:Na podlagi česa pa izberejo ekipo? NA kakšni podlagi se izbere ekipa Poleta 2005?

kako je bilo recimo lansko leto?

lp


Tista o žrebu, ne velja... Vodja ekipe, Branko Škof bo prebral vse prošnje, potem pa poskušal sestaviti čim bolj raznovrstno skupino (glede na leta) - lani sem bila najmlajša predstavnica, Fotr pa ta najzrelejši :wink:.
V prošnji je večina od nas navedla spremembe, ki jih je tek prinesel v naše življenja + opis tekaških izkušenj.

Lp, in veliko sreče pri izboru :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37596
Čeprav je vsako leto v Poletu eksplicitno napisano, da bodo člani izžrebani :?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA