področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
Uporabniški avatar
 4.PR
#42316
A to se vam res lahko pridruži kdorkoli pri teku po Rožniku? Ker js bi zlo rada šla, sam še nikol prej sploh nism tekla :oops: pa mam mal treme.... :oops: Če lahko pridem, pa bi s sabo prpelala še eno prjatlco (ki ma že mal kondicije v nogah) :)
Uporabniški avatar
 vidkul
#42321
to pa res ni probleml Ti kar pridi s prijateljico.

lp vid
Uporabniški avatar
 4.PR
#42348
No potem pa res prideva v pondelk :wink:
 Ninocka
#42360
Sem danes po naključju naletela na celo množico tekačev v Tivoliju---seveda Poletovci. :P :P :P Po res slabem dnevu za tek, ste mi kar dali zagon za tek do doma. Uživajte v teku, druženju in novih dimenzijah življenja!

Pritečem pa še kdaj! :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#42378
Kok ste luštni na slikci v današnjem Poletu! A se boste malo pofočkali, da vidimo kdo je kdo?
 Joe
#42385
OK

Na sliki čepim. Četrti z leve oz. levo od Lučka.

Naslenji prosim....
Uporabniški avatar
 mujcika
#42392
Jaz pa stojim bolj na desni strani slike.
Nazadnje spremenil mujcika, dne 15 Mar 2010, 11:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 runner
#42412
iiiiiiiiiiiiiii kaj ste lepi !!!
(BTW mujcika je huda mucika .. ali puma ... karkoli že je)

he he Vasa svitlosti ... neki vam se ćela svitli ... :-)
 Lučko
#42417
...so me spolirali 8)
Uporabniški avatar
 kustus
#42418
:oops: LP :oops:

Sem v zadnji vrsti v sredini (malo bolj levo) v modri majici na V izrez.

:laola
Uporabniški avatar
 Filipid
#42427
Lučko, kje pa ti stojiš oziroma čepiš :roll: . A so te tako spolirali, da se te ne vidi :wink: .
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#42437
Nataša napisal/-a:Hm, je sicer res, da je za vsak uspeh potrebno fuuuuul garanja, samo se pa ne strinjam, da genetika ne igra nobene vloge. Zakaj ima nekdo smisel za jezike, drugi pa ne? Za glasbo? Poleg tega je genetika še precej neraziskana in vprašanje, kaj bodo še odkrili.

Hočem rečt tole: če bi za poskusna zajčka vzeli npr. Ninočko in mene in bi bili nekako v enakem kondicijskem stanju pa bi enako trenirali - sem prepričana, da bi ona hitreje napredovala. Pa ne da se podcenjujem, to je dejstvo.


Glih zato, ker bi enako trenirali, bi različno napredovali, saj sta drugačni bio-psiho-socialni osebi. Trening za najboljši napredek mora biti individualno zasnovan! Zato pa v klubu uspe enemu od desetih, ker vsi trenirajo po istem programu.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#42439
MihaPR napisal/-a:andrejl, moram tud jest pokomentriat, vzemimo tale primer:
ce jest zase rečem, da ne morem tečt 10 km pol 40 to drži, ker vem, da nism prpravlen reskirat druzabnega zivljenja, piva zvecer, ponocevanja, 1 mesecnega dopusta, 2 mesecnega potovanja, vsakodnevne pice in čokolade, etc. zato, da bi teku tok. :)
sicer pa back to topic:
kukr sm jest razumel letos ne bo ekipe, bo program, me pa zanima, katere tekme bo vzel polet za "svoje":)


Zakaj pa je to riskiranje: pivo, ponočevanje, pica-reskiranje je, da te stvari počneš-ali pač!?
Če treniraš 9 mesecev v letu resno, ti še vedno ostane čas za vse kar si navedel, v času počitka od teka. Vse je stvar organizacije, predvsem pa motivacije za dosežek. Jaz se temu, da zelo redko pijem alko, ne jem nezdrave hrane, da grem zvečer prej spat-vidim le prednost: dejansko se dobro počutim, če se zjutraj zbudim čil, zdrav in pripravljen na nove podvige; ne pa da se nečemu odrekam.
Vsak ima svoje živjenje in moramo ga najbolje preživeti, da bi tale svet pustili boljši kot je bil ko smi prišli nanj. To je moje mnenje.
Mir z vami.
Uporabniški avatar
 mujcika
#42480
runner napisal/-a: (BTW mujcika je huda mucika .. ali puma ... karkoli že je)


:oops: :oops: :oops:

Ko lahko hodim, nisem tako huda. :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#42854
Ero, tole temo bi pa mogoče lahko prestavil tja, kjer so ostale teme prejšnjih dveh let, povezane s Poletom :idea: ?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA