področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
Uporabniški avatar
 kustus
#42868
8) čao :P

Manika pa ja ni tok hudo :evil: če je en naslov poletov , jest prav rad prebiram vse po :lol: forumu :lol: pa tudi kakšno temo včasih preberem pa čeprav me ne zanima. predlog pa ne te strani :idea: odpirat. Pa brez zamere :lol: .

:lol: LEP DAN ŠE NAPREJ :P
Uporabniški avatar
 Manika
#42869
Kustus, narobe si razumel. Mislila sem samo, da bi bilo fajn, če bi bile Poletove teme vse na enem kupu. Zagotovo boste še o čem drugem pisali v prihodnjih mesecih, ko boste imeli treninge. Verjemi, sem dala tole lani čez :wink: .
Uporabniški avatar
 lunca
#42911
Ja, jest se tudi strinjam z Maniko, ker smo v tej temi že na 8. strani, pa se treningi praktično niti začeli niso.

(Pa bog ne daj, da zato, ker bi nas motil en Poletov naslov! :P )
Uporabniški avatar
 kustus
#42959
ČAO :oops:

Ma mi:bum: je :oops: narodno :oops: ker sem mislil drugače.
PA BREZ ZAMERE Manika.
 Lučko
#42963
Hoj
mislim, da moderator ni potreben :idea: :wink:
PS
Flala Erči za "ne naš" kotiček 8)
Uporabniški avatar
 haupi
#43830
Zdravo,

jst bi sam vprašal če bomo dobili objavljen kak program treninga za 10K pod 40 minutami?

Srečno

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 Staša
#43831
haupi napisal/-a:Zdravo,

jst bi sam vprašal če bomo dobili objavljen kak program treninga za 10K pod 40 minutami?

Srečno

Lp
haupi


takole je: zdaj smo se testirali in bomo razdeljeni nekje v 5 skupin (ne gre stogo samo za 40, 50 in nasmešek skupino). Ravno ta in naslednji teden imamo individualne pogovore z dr. Škofom, ki nam bo glede na rezulate testov predpisal dokaj individualne treninge, ki pa so seveda 2x tedensko skupni. Jaz svojega dobim v ponedeljek in ga bom opisala tudi tu (samo moj te ne zanima ;)).
Do sedaj pa smo imeli bolj take spoznavne skupne treninge, da se je sploh razjasnilo, koliko zmoremo...

Skratka, bomo poročali, ko pride čas (resda sem pa ta teden manjala obakrat :( in ne vem, če je kaj novega...)

Sicer je pa fino! Smo kar prijetna družbivca, Piramida je tudi že bila naša, z Manco in Borisom se malce dajemo v hitrosti in drug drugega vlečemo naprej... se mi zdi, da sem samo od teh parih treningov napredovala. Hja, prej nikoli nisem tekala v izenačeni družbi in zares... :D :D :D
Uporabniški avatar
 kustus
#43869
lp

ta teden ni bilo nič novega. a ja dobili smo kopije kako pravilno izvajati vaje za moč.
v sredo nas je malo na začetku zmočilo a zares čisto malo.

čao
Uporabniški avatar
 kustus
#44912
LP

No začeli so se bolj intenzivni treningi, vsakič se mi zdi več tečemo in manj hodimo.

No pa saj smo to želeli.

Upam da nam uspe uresničiti skrite cilje do konca.

PRIDRUŽI SE NAM v PON ali SRE v Tivoliju.
Uporabniški avatar
 Staša
#45404
No, tini, ti je bilo všeč tekati z nami? Prideš še? Poletova dekleta te pričakujemo! ;) ;) :) :)
Uporabniški avatar
 obi
#45442
Staša napisal/-a:No, tini, ti je bilo všeč tekati z nami? Prideš še? Poletova dekleta te pričakujemo! ;) ;) :) :)


Kaj Staša a boš sam za fanti gledala al boš tud obljubo držala :lol: (trening)
Uporabniški avatar
 tini
#45449
Staša napisal/-a:No, tini, ti je bilo všeč tekati z nami? Prideš še? Poletova dekleta te pričakujemo! ;) ;) :) :)


Ja, ves da pridem - mislim, da je bilo kar lustno :) .
Sicer pa danes planiram en krajsi dolgi tek (startam ob 17:45 pri kozolcku), ob 19h se pa vam (Poletovkam) z veseljem pridruzim.

Se vidmo.

tini
Uporabniški avatar
 Staša
#45452
obi napisal/-a:
Kaj Staša a boš sam za fanti gledala al boš tud obljubo držala :lol: (trening)


Ah, Obi, če je pa tini tako prikupen!
Saj obljubo držim še bolj močno ob njegovih spodbudah!

Sej... pridi še ti!
:) ;)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA