področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
#57407
LP

No jutri imamo uvodni sestanek in predstavitev ZIMSKEGA treninga, kajti sedaj se bomo začeli pripravljati za RADENCE 2006.
Treningi bodo potekali pod strokovnim vodstvom in sicer najprej cca 35 min. teka nato 50 min fitnesa in še 15 min raztegovanja.

To je to, ko bo kej novega pa poročamo.

:laola :toast: :cast1: :pivo: :--
#57414
kustus napisal/-a:LP

No jutri imamo uvodni sestanek in predstavitev ZIMSKEGA treninga, kajti sedaj se bomo začeli pripravljati za RADENCE 2006.
Treningi bodo potekali pod strokovnim vodstvom in sicer najprej cca 35 min. teka nato 50 min fitnesa in še 15 min raztegovanja.

To je to, ko bo kej novega pa poročamo.

:laola :toast: :cast1: :pivo: :--


Ali gre tu za trening, pod katerega se je podpisal Mitja Ferlez? Razen pozitivnega odgovora na moj prvi mail, v katerem sem izrazil svoj interes, namrec nisem dobil nobenega obvestila vec (kljub poizvedovanju).

LP,
Tomaz
Uporabniški avatar
 roman77
#57415
Zdravo,

Sem občasni amaterski tekač. Zanima me ali so ti treningi za Radence rezervirani za kakšno eksluzivno družbo tekačev, ali pa je še kaj prostora za kakšnega outsiderja? Če ja, ob kateri uri in kje je ta sestanek in do kdaj traja, ali bo takrat že kakšen trening?

:?
Uporabniški avatar
 kustus
#57427
LP

Ta sestanek je za člane ekipe POLET 2005 kako bo pa naprej ali nas bo dovolj ali pa bo še kaj prostora bo pa jutri po sestanku jasno.
#57463
quote]

Ali gre tu za trening, pod katerega se je podpisal Mitja Ferlez? Razen pozitivnega odgovora na moj prvi mail, v katerem sem izrazil svoj interes, namrec nisem dobil nobenega obvestila vec (kljub poizvedovanju).

LP,
Tomaz[/quote]

Ti si saj odgovor dobu od g. Ferleža, jest še tega nisem.
l.p.še en Tomaž
 kovit
#57465
kustus napisal/-a:LP

Ta sestanek je za člane ekipe POLET 2005 kako bo pa naprej ali nas bo dovolj ali pa bo še kaj prostora bo pa jutri po sestanku jasno.


Madona si srečko, ko boš ves tale trening pod strokovnim vodstvom dobu zastonj. Jest bi ravno tak trening nucu kot sahara vode.Se mi zdi da so taki treningi čuvani v stilu "male tajne velikih majstora kuhinje" in da niso kar za vsakega med nami ampak samo za izbrance :evil: .A se motm? l.p.Tomaž
Uporabniški avatar
 kustus
#57482
LP

Pa ni glih zastonj če gre z mojga žepa.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#57483
CIAO

No je že za plačat a vseeno je pod strokovnim vodstvom zato sem zraven.
Uporabniški avatar
 roman77
#57491
Ej ludje ne se prerekat, sej sm sam uprašu.

:bum:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#57497
CIAO

Sej se ne sam povedal smo tko da se ve.
 kovit
#57510
kustus napisal/-a:LP

Pa ni glih zastonj če gre z mojga žepa.


Se opravičujem.
Tomaž
 kovit
#57511
Nadj@ napisal/-a:CIAO

Sej se ne sam povedal smo tko da se ve.


Ja in kaj ste povedal; jest še zmerm nič ne vem.
Tomaž
Uporabniški avatar
 kustus
#60700
LP

No objavljene so fotke z priprav.
Uporabniški avatar
 karmen
#114743
Kat članica tekaške ekipe 2005, želim vsem mojim članom, ter pridruženim eno uspešno ter teka polno leto 2008! Naj bodo noge čim lažje!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA