področje za debate med uradnimi in neuradnimi člani ekipe, simpatizerji, občudovalci, ... treningi, nastopi, programi, karkoli in vse ...
Uporabniški avatar
 kustus
#59969
LP

No kar nekaj časa že hodimo v fitnes na vaje za moč. Sedaj je pred nami v Puli zimske priprave na Radence, gremo skoraj vsi iz ekipe.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60112
CIAO

Še trikrat gremo spat in nato na zimske priprave v Pulo. Ko se vrnemo bom kaj napisala kako je bilo.
Uporabniški avatar
 kustus
#60280
LP

No sedaj pa gremo na te težko pričakovane priprave. Vreme bomo imeli zgleda super, ambient tudi, družba še boljša.
Ko se vrnemo bom poročal kako je bilo.
Uporabniški avatar
 tini
#60281
kustus napisal/-a:LP

No sedaj pa gremo na te težko pričakovane priprave. Vreme bomo imeli zgleda super, ambient tudi, družba še boljša.
Ko se vrnemo bom poročal kako je bilo.


Nek vam je sa srecom! :)

lptini
Uporabniški avatar
 Staša
#60293
Uf, do danes nisem skapirala, da je tole mišljen naš tekaški vikend v Medulinu... Mi je manjkal nek uvod, jedro in zaključek pri vajinih postih, kustus in nadja, resda sem pa tudi malce šlampasto brala... ;)

Hja, tini, si gremo nove cilje postavljat. Jaz že za Sežano. :D Škoda, ker se mi že mudi, če ne bi te še kaj hecala... se vidimo!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#60310
Staša napisal/-a:Hja, tini, si gremo nove cilje postavljat. Jaz že za Sežano. :D Škoda, ker se mi že mudi, če ne bi te še kaj hecala... se vidimo!



a nama baš teško do Pule,a Tini :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#60323
lojzeP napisal/-a:
Staša napisal/-a:Hja, tini, si gremo nove cilje postavljat. Jaz že za Sežano. :D Škoda, ker se mi že mudi, če ne bi te še kaj hecala... se vidimo!

a nama baš teško do Pule,a Tini :D

Pula... zveni znano.... A je to kje bliz Katschberga? Kok je pa snega?
Ajaaaa, vi to o TEKU ... :lol:

No, lepo postavljajte cilje, boste pol povedal, kdo je koga prešibal in kolk pišk je pol moral za kazen pojest. :)

Lep let, Pegaz ;)
Uporabniški avatar
 tamy
#60349
o PULA :D pa Medulin...tja hodmo tud atleti na priprave,tm je res ful dobr :lol: do kdaj pa ste tm oz od kdaj :?: nasi grejo od 18.-21.2. 8) in takrt bo ful ljudi,bo zihr tezko tect :wink:

no,porocajte ker me zanima :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#60374
LP

No res je morda post bolj skromen a mi smo se vrnili z priprav bile so super. Predavanja zelo poučna, veliko novega sem zvedel in pa tudi zabava je bila FUL KUL.
Z eno beredo SUPERSONIČNO.
Uporabniški avatar
 Staša
#60387
Hej hoj!
Bilo čudovito, lahko tudi "supersonično".
V petek naju je z Uršo pobral mirans, vsako na svojem koncu. Urša je ravno prav zamujala, da sem jaz, ki naj bi bila pobrana kot druga, vmes lahko potrdila svoj sum o pozabljenih dokumentih doma. Ker je Logatac tako ali tako na poti na morje, večjih težav ni bilo, sploh zato ne, ker se je mirans-ju itak vse smejalo. Kot tudi nama z Uršo! Pot je minila kot bi mignil ob čeblanju Urše in opazovanju Istrskih dolin, in že smo se pojavili pred hotelom Arcus v Medulinu, tik ob morju in malem polotoku. Časa nismo zgubljali, zato smo kmalu prekrižarili polotok podolgem in počez in ob tem dobili na noge tudi nekaj uteži v obliki blata. Sledil je fitnes. Ajejej! Ker sem bia celo zimo nekako nepripravljena za fitnesiranje, sem od tistih nekaj vaj neverjetno razbolena! Nikoli si ne bi mislila, da sem tako "ne močna", musklfibr imam še zdaj...

Po slastni večerji je sledil družabni večer do naslednjega dne. Zabavala sta nas Primož in Aljoša band s posebnim gostom - Andrejem Šifrerjem! So se vrnili vsi spomini iz otroštva :D Ena bolha me grize..., Dobre gostilne, Martinov lulček... ful lušno!!! Pa to še ni bilo vse -Aljoša je mojster bosa nove! Staša je bila zelo zelo zadovoljna!

Nekaj uric spanca in že je tu jutranja telovadba, pozdrav soncu :D
Po zajtrku prvo predavanje Poletovega sodelavca in športnika dr. Roberta Hajdinjaka. Super spredavatelj, ki nas je v prvem delu podučil nekaj o prehrani z zelo praktičnimi primeri. Zanimivo, kako bi bilo idealno, vsekakor je pa kar nekaj klasičnih napak, ki se zde na prvi pogled pravilne... Vrlina predavatelja je, da zna zelo dobro in laično razložiti tako vzroke kot posledice...

Sledil je trening, 3 kroge okrog polotoka, kakšnih 10 km. Svetlo modro nebo, temno modro morje, nekaj penastih valov, bele skale in komaj prebujajoča zelena narava. Zadetek v polno! :D

Popoldne nekaj prostega časa, sama sem si v eminentni družbi našega Braneta, Urše in Anite ogledala Pulo, tudi Areno. Sledila je klepet na sončku in ob kavici z ogromno novimi idejami. Pa rdeč nos od sončka. :D

Drugo predavanje je bilo na temo prehranskih dodatkov. Powerbarovec Rok nas je podučil teoretično in praktično. Oborožili smo se s primerki ploščic, gelov, čokoladic in praškov. In spet novost zame. Gel pred tekom ni smiseln, niti ni priporočljiv. :?

Po zopet slastni večerji pa jue sledil organiziran žur z nekaj igrami, ob katerih smo se nasmejali do solz (in spoznali naše "tovariše" še s povsem druge plati). Splilo se je nekaj vinca, plesalo se je in čebljalo daleč v noč. A ne predaleč, da ne bi bilo še časa za skok v morje. :D Stava je stava, ponos je ponos. Urša jo je odnesla nekoliko slabše kot jaz, saj je imela več težav kot s tem, kako notri, kako ven. :D Na srečo smo imeli dohtarja s sabo... :D Hehe, kdo pa si ne bi želel njegove oskrbe :roll: :wink:

Jutranja telovadba, zajtrk, drugi del predavanj, pravzaprav pogovor, tokrat o krvnih slikah. Spet en kup novosti, en kup pojasnjenih nejasnosti. Moja mješanica tabletk magnezija in železa (sem ugotovila, da imajo boljši okus) denimo pomaga eno figo, saj spojine reagirajo med seboj... pa take! :D Aja, krvavitve iz nosu... to je bila ena tema tudi na TF - največkrat gre zato, da je sluznica pozimi bolj izpostavljena in bolj ranljiva. Traja pa kakšen teden, da se zaceli popolnoma. In če jo sporti izzivamo, tega tedna pač ni konec... (jaz sem se že navadla, da se zjutraj ne sklanjam preveč) :D

In sledil je še zadnji trening, dobra ura tekanja ob obali, po potki čez prazen FKK kamp, nato pa v divjino. Po divji Istri, barve spet modro-zelene-sice-rjave-rumene... v vseh odtenkih! Pa med njivami svežega zelja in ohrovta :shock: Hecno, februarja! :D

Vse prehitro je minilo, ampak kmalu ponovimo! Komaj čakam! :D
Nazadnje spremenil Staša, dne 13 Feb 2006, 08:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 karmen
#60388
Naj tudi jaz povem, da je za menoj res en krasen vikend.
Čeprav me danes mišice še vedno bolijo, me pa tudi trebušne od smeha.
Zahvalila bi se celotni družbi, dr, Robiju, Roku, ter našim trenerjem.
Marsikaj sem izvedela, zato je bil ta Medulin res koristen.
Naši ekipi se je zgodil prvič in prepričana sem, da ga bomo ponovili.
Naj lepi spomini ostanejo.......
 kovit
#60401
kustus napisal/-a:LP

No res je morda post bolj skromen a mi smo se vrnili z priprav bile so super. Predavanja zelo poučna, veliko novega sem zvedel in pa tudi zabava je bila FUL KUL.
Z eno beredo SUPERSONIČNO.


Skratka, veliko heca in predavanj; ja kdaj ste mel pa pol cajt za kvihtat in laufat? :D
Ne skrbite; to smo namesto vas naredili mi, ki smo ostali doma :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 kustus
#60477
LP

No No tudi mi smo trenirali čeprav vsi vidijo samo zabavo, treningi so bili resni.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60479
CIAO

No tudi jest sem istega mnenja da je bilo zelo lepo in zabavno a zaradi tega ni bilo nič slabše treniranje morem reči da me noge še mal bolijo. Tko da smo tam tudi delali aja tekli se reče. Lahko vam pa je vseeno žal tistim ki niste šli.
Sedaj se dogovarjamo za Radence a prej bo še Sežana in PST

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA