polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Romch
#176123
130km
 inchi
#176147
195 km je dober rezultat za 50++++ let.Zelo zadovoljen.
včasih tečem hitr, včasih pa počas

in chi
Uporabniški avatar
 Štefan
#176301
Treningi v marcu:
:arrow: tek- 207 km
__________________________________________
Na porazih se učimo, ni vsaka zmaga enako sladka.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#176880
tek....... 49.4 km :oops:
 Metka 2
#176995
Tisti, ki naredite na mesec 200 km in več!
Sprašujem se, od kod vam toliko časa in ali ste tako hitri, da naredite tako mesečno kilometražo. Meni se zdi že ura popoldne nekajkrat na teden kar veliko, mora človek še kaj drugega početi ... No ja, če nekateri pretečete po 10km na uro ali več (jaz sem še daleč od tega), potem se najbrž kar nabere ...
Uporabniški avatar
 Radolca
#176996
metka, čist prov ti dam.
10 km na uro sicer ni nobena prava tekaška hitrost, ampak bolj me to "žuli" kako naj človek teka vsak dan :?: jaz bi se v takem primeru nasičil s tekom, posebej, če bi telkal skoz eno in isto progo
Uporabniški avatar
 zajc
#177046
Metka 2 napisal/-a:Tisti, ki naredite na mesec 200 km in več!
Sprašujem se, od kod vam toliko časa in ali ste tako hitri, da naredite tako mesečno kilometražo. Meni se zdi že ura popoldne nekajkrat na teden kar veliko, mora človek še kaj drugega početi ... No ja, če nekateri pretečete po 10km na uro ali več (jaz sem še daleč od tega), potem se najbrž kar nabere ...

O temu je bilo veliko govora. Predvsem so vsi prišli do zaključka: čas si je potrebno pravilno porazdeliti in se vedno najde čas za tek. Jaz npr. tečem ob 4:00 in imam tako čez dan čas za družino, zvečer pa namesto posedanja pred TV spim.

Še moja razdalja ta mesec: 270,1 km
Uporabniški avatar
 Miroslav
#177290
Tek: 149 km
Kolo: 77 km

Nekaj je, no!

:roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA