polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#245217
Še to ... če rabi kdo natančnejši opis poti

Iz smeri Ljubljana proti Mariboru ... za drugim odcepom (izvozom) za Slovensko Bistrico sledi izvoz Fram. Na izvozu Fram zapustite avtocesto. Naravnost skozi krožišče. Takoj sledi križišče (desno Rače, Levo Fram) zavijete levo za Fram (most čez avtocesto). Po slabem kilometru je semaforizirano križišče, kjer zavijete desno (smer Maribor, stara cesta). Kmalu (ca 2 km) pripeljete v naselje Radizel in počasi skozi do konca. Ko prispete do table Slivnica zmanjšate hitrost, tik za tablo pogledate levo in pred vami je večje parkirišče pred gostilno Zupanc. Cilj.

Iz smeri Maribora se peljete po glavni cesti (štiripasovnica) skozi Hoče. Prvi semafor za Hočkim križiščem ima odcep desno, kjer peljete po stari cesti skozi Slivnico. Ko zagledate tablo Radizel bodote pozorni, saj je ca 15 m pred tablo desno že parkirišče pred gostilno Zupanc.

Za dodatne informacije sem na voljo :D
#245223
Super, evo trenutna zasedba:

1. ZdravkoC – mešano
2. Samo – mešano
3. 50cent – mešano
4. nataša - mešano
5. Dexi – mešano
6. Tatjana – mešano
7. miroR – mešano
8. Bernarda – mešano
9. Marjana – mešano
10. Rosi64 – mešano
11. darko.bedjanic – mešano
12. raf – mešano
13. Tovariš Toni – mešano
14. Zvone – mešano
15. Tekačiča – mešano
16. Milenko – mešano
17. Alek - mešano
18. MatjazV – mešano
19. miciM – mešano
20. ŠtefanR - mešano
21. AnkaC – mešano
22. MarjanaL – mešano
23. Erika - mešano

24. Semjul – vege
25. Pia – vege
26. Ero – vege
27. Še1PR – vege
28. maca – vege
29. mušnica – vege
30. Sebi – vege
31. Inot – vege
32. nana - vege
#245284
Trenutna zasedba:

1. ZdravkoC – mešano
2. Samo – mešano
3. 50cent – mešano
4. nataša - mešano
5. Dexi – mešano
6. Tatjana – mešano
7. miroR – mešano
8. ZdenkaR – mešano
9. Bernarda – mešano
10. Marjana – mešano
11. Rosi64 – mešano
12. darko.bedjanic – mešano
13. raf – mešano
14. Erika – mešano
15. Tovariš Toni – mešano
16. Zvone – mešano
17. Tekačiča – mešano
18. Milenko – mešano
19. Alek - mešano
20. MatjazV – mešano
21. miciM – mešano
22. ŠtefanR - mešano
23. AnkaC – mešano
24. ValentinaC - mešano
25. MihaM - mešano
26. MarjanaL – mešano
27. TatjanaTusKo – mešano
28. Koki – mešano
29. SimonTus - mešano

30. Semjul – vege
31. Pia – vege
32. Ero – vege
33. Še1PR – vege
34. maca – vege
35. mušnica – vege
36. Sebi – vege
37. Inot – vege
38. nana - vege
#245325
bernarda napisal/-a:Zdravko. :shock: .....iz smeri Ptuja...AC....se peljem do odcepa za Slivnico.letališče....ali za smer Dravograd-Center......pa potem pri Rutarju za Hoče.....kako je prav :?: :oops: .......prosim, če me usmeriš iz Ptujske strani, kako do Radizela :idea: :wink:


Odlično je, če greš ven za letališče, obrneš v Orehovo vas (v križišču v vasi desno) in naprej mimo pošte čez železniške rampe, čez 200 m se držiš desno in čez 200 spet levo ... in čez nadvoz AC in prideš v slivniško križišče s staro cesto (Maribor - Sl. Bistrica) kjer zaviješ levo in čez ca 200 m je na desni CILJ. :D

Lahko greš tudi za smer Maribor jug (Dravograd, Center) in v semaforiziranem križišču pred Hočami obrneš levo in nazaj za Slivnico in si na stari cesti MB-Sl.Bistrica. Ko prideš v Slivnico pelješ skozi skoraj do table Radizel, ker je malo pred njo CILJ na desni :D
V tem primeru sploh ne greš do Rutarja, saj obrneš v prvem križišču.
#245483
RoKo napisal/-a:Sem do zadnjega upal, da se bom lahko udeležil srečanja, pa se ne mi izide. Žal mi je zaradi predstavitve Spartatlona, za hrano ne toliko. Imejte se skrajno fajn. :laola

Škoda no, da ne utegneš, lahko pa ti je žal tudi za hrano. Je dobra :D

Prijavljno 38 kandidatov :D :) :? 8) :D :lol: :roll: :shock: :) :lol: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA