polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#249164
Tako, sicer malo z zamudo, ampak... :D

V letu 2011 bomo kar pošteno spremnili pravila predvsem, da vse skupaj poenostavimo in, da....no, za "gorce" so tisto pravo merilo višinci in tako naj bo tudi na lestvici... od sedaj bomo zbirali samo višinske metre in število tekem...torej

Pravila lestvice najvztrajnejših gorskih tekač-ev/-ic TF 2011


:arrow: Veljajo vse uradne gorske tekme v letu 2011, kjer je potrebno svojo "ritko" vsaj 350 metrov višje spraviti.
:arrow: V lestvici upoštevam vse, ki v treh (oziroma v štirih dneh za tekmo v tujini) dneh po končani tekmi sporočijo v tole temo ime tekme in višinske metre . Kasnejših popravkov točkovanj na lestvici ne bo!
:arrow: Pri trekingih in podobnih tekmah, kjer ni natančno začrtane poti s tem pa tudi ne opravljenih višinskih metrov, vsak od udeležencev javi v to temo svoje višinske metre, ki jih je opravil iz njih pa se bo izračunala srednja vrednost, ki bo veljala za vse za tisto tekmo.
:arrow: V kolikor se bo na koncu leta pojavilo, da bosta imela dva na lestvici enako število opravljenih višinskih metrov bo v skupni razvrstitvi upoštevano še število tekem (več višinskim metrov na tekmo)

Veliko užitka pri premagovanju "višincev"

Kako sodelovati?
Preprosto sporočiš svoj dosežen čas in že si na lestvici v družbi najvztrajnejših!

LP
#249166
še prenos iz druge teme:

natasa napisal/-a:Če po pravici povem sem temo prvič odprla danes :oops: ....... prijava rezultata v 4-ih dneh, če je tekma v tujini :?: :?: ...... 4.2.2011 sem odtekla svoj prvi treking na hrvaškem, ampak sem očitno prepozna :( .


večno mlad napisal/-a:Sj ne vem al nj prjavm al ne, ampak vseen. Pašman Škraping 7 ur pa 11 minut. Včerj ni hotl prjet, upam deu dons.


...vse bomo upoštevali, samo še višinske metre če lahko sporočita... :D :D
#249271
MarijaT
Februarski score treking 1060m
12 ur rekorda ŠG 720m
rekord ŠG 360m
Škofjeloški treking 1890m

Yogo
Februarski score treking 1060m
Brtonigla treking 820m
12 ur rekorda ŠG 720m
rekord ŠG 360m
Škofjeloški treking 1890m

ŽigaT
rekord ŠG 360m

LukaT
rekord ŠG 360m

lp
Nazadnje spremenil yogo, dne 27 Mar 2011, 19:55, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA