polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#293358
mojA napisal/-a:Hojla,
sem že oddala. Vidim, da je važna samo dolžina, hitrost ni omenjena... ali sem pa kaj spregledala :shock: .

Srečno !

Mojca


Ne nič nisi spregledala. Važna je samo dolžina, ki je enaka številu točk. Simp kot pasul :wink:
#293688
Verjamem,da je bilo kar nekaj dogodkov v preteklih tednih, ki si zaslužijo vpis v lestvico. Pa še to, vmesnih rezultatov letos ne bom delal, bomo na koncu leta sestavil celotno lestvico, bo bolj zanimivo :D . Za drugo leto pa se bom potrudil in objavljal tudi vmesne rezultate.
#295251
ZdravkoC napisal/-a:Škoda, da ne bo vmesnih rezultatov :D
Jaz sem po spominu svoje vpisal.
Drugo leto bo pa lahko na lestvici tudi GM4O 8)


Ni problema, bom po novem leto objavil lestvico, kakšen teden kasneje pa bom še upošteval morebitne reklamacije :wink:
#295661
Pridno vpisujete v lestvico, do sedaj se je nabralo že več kot 200 vpisov :clap: Glede na to, da se kaj dosti tekov v letošnjem letu ne bo več zgodilo, bom med prazniki uredi lestvico. Prosim vas,da vpišete v naslednjih dneh še vaše teke, ki jih še niste vpisali. Bo pa seveda možno še vpisati teke, ki jih ste jih ali jih še boste odtekli letos tudi po objavi lestvice.
#295724
ZdravkoC napisal/-a:Daj nekaj vmes :D saj je leta že skorajjjjj konec


Zdravko v nasprotju s poštarji se nam božično novoletni prazniki pričnejo že ta petek, tako da bo, kot si ti želiš :wink:
#296018
Obljuba dela dolg :wink: .

Ultra+maratonsko lestvico Tekaškega foruma ze leto 2012 si lahko ogledate TUKAJ

TUKAJ pa najdete vse vaše vpise, po abecednem vrstnem redu.

Lestvica ni dokončna. Seveda pa sprejemam še vaše reklamacije in morebitne vpise še nevpisanih letošnjih tekov.
Nazadnje spremenil Vreme, dne 25 Dec 2012, 20:56, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA