polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Vreme
#291658
Bolje pozno kot nikoli. Torej odpiram novo temo Ultra+maratonska lestvica TF 2012 :oops:


Pravila Ultra+maratonske lestvice

1. kaj šteje?

- vsi uradni teki, katerih dolžina je objavljena kot maraton ali daljša od maratonske razdalje
- veljajo domače in tuje prireditve
- veljajo tudi prireditve, ki jih organizira TF in je njihova razdalja potrjeno znana
- veljajo prireditve, kjer je potek proge nedvoumen in za vse enak (trekingi in orientacije žal sem ne sodijo)
- veljajo tudi teki na čas od 6 ur dalje oziroma krajši, kadar je pretečena razdalja daljša od maratonske

2. kdaj šteje?

- točkujejo se vse prireditve, ki zadostujejo gornjim pogojem in se zgodijo v letu 2012, torej s startom od 01.01.2012 do 31.12.2012
- točkujejo se samo prireditve, ki vsebujejo v sporočilu vse predpisane podatke

3. kako šteje?

- vsak, ki sodeluje na lestvici, in pride v cilj na eni izmed prireditev, dobi za vsak zaključeni kilometer eno točko (maraton 42 točk, celje Logarska 75 točk, Biel (CH) 100 točk)

4. kdo šteje?

- na lestvico boste uvrščeni vsi, ki izrazite željo po sodelovanju tako, da vpišete svoje podatke v ultra+maratonsko lestvico - TUKAJ

5. kaj še?

- iz vseh vpisanih podatkov bomo naredili dve lestvici. Prva bo samo maratonska torej šteli bodo km izključno pretečenih na maratonu, druga lestvica pa bo ultramaratonska v katero bomo šteli vse pretečene kilometre, torej vse tiste maratonske, kot tudi vse tiste, ki presegajo razdaljo maratona. Prvim trem ženskam in prvim trem moškim bomo na zaključni prireditvi podelili priznanja.

- sodelovanje je seveda brezplačno, denarnih nagrad ni

Tako sedaj pa navalite, upam, da veste, kje vse, ste že letos tekli :mrgreen:
#291813
Scooby napisal/-a:Eno vprašanje. Če prav razumem zgornja pravila, spodnjega rezultata ne morem vpisati na lestvico?

NGU - Tečem, da pomagam - Bled 2012 - pretečenih 42 km



hmm....
veljajo prireditve, kjer je potek proge nedvoumen in za vse enak.


če spada v to kategorijo mislim, da ne bi smelo biti problema.

Zanima pa me, kako ti je uspelo preteči okoli Bleda ravno 42 km? Jaz sem jih lani na A jh uhka 10 v enem dnevu 40,76 km, kar je bilo premalo za to lestvico, če bi pa šel še en krog bi se nabralo zraven še kar nekaj km :wink:
#291821
Ne vem, če spada v to kategorijo. Krog je bil sicer enak za vse. Štelo se je pa kolikor si pač pretekel v 12-ih urah.

Nabralo se je pa 42 km zato, ker sem pretekel 7 krogov + še dodatek.

In s tem sem si verjetno odgovoril tudi na vprašanje.
#291929
bernarda napisal/-a:Popravljeno....vnešeno :D vsako posebaj :wink:
:clap:

Očitno se še spomnite, kje vse ste letos tekli, več kot 60 vpisov se je že nabralo :clap: , pa nekateri kolikor vidim, svojih tekov še sploh niste vpisali :wink:
#293124
Maryet napisal/-a:Mene pa zanima, če tudi gorski ultramaratoni sodijo zraven :?:



Seveda velja, če spada v to kategorijo:

uradni teki, katerih dolžina je objavljena kot maraton ali je daljša od maratonske razdalje


Seveda pa se ne upoštevajo višinci :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA