polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 daca10
#363208
Jaz pa kak dan ali dva ne grem, ker mi ne znese :mrgreen: , pa potem čez vikend obrnem 3 kroge, ker moj hribček je pač krajši :lol: , tako da v treh rundah naberem 12km pa dobrga jurja višincev :juhuhu:
Obračun za april:
80 - 111 =31x
Uporabniški avatar
 majcka
#363210
Pridna si ti Topka....sem prav šla zdele pogledat, kje maš ti tega tvojga srčnega....sem ugotovila, da sem blizu hodila....samo nikol ne gor, ker sem šla zmerej spodej po cesti, pa pol na naslednji hrib al dva. :--(
Uporabniški avatar
 zz topka
#363537
Ola, mesec maj je mimo.
Ta mokri mesec je bla pa na moji poti zares ena sama huuudddaaaa merda. Dejte besedo merda prečitat tko, prav po francosko, da dobi beseda večji pomen... se bolj merdasto sliši :lol:
Še sreča, da imam glih ene par covatu več, da so se mi lohk v miru sušili uni, k so prišl domov 8)
Alora, preračunavam.... :lol:
1154 - 1183 = 29 botov
Češenjčke pa sem na desni poti že zmazala, kar jih blo, da ni zgnilo...zdej je na vrsti pa leva pot... Tinca, si vidla, njede? Njami....
P.S. PSTTTT!!! Ne nobenmu pravt...
 daca10
#363541
Majski obračun
111 -132 =21x
Blata in vode sem že sita :x , sem pa vikende izkoristila tudi za druge hribčke :juhuhu: , moj mi ne bo nikamor ušel :lol:
 Tina79
#363550
zz topka napisal/-a:Češenjčke pa sem na desni poti že zmazala, kar jih blo, da ni zgnilo...zdej je na vrsti pa leva pot... Tinca, si vidla, njede? Njami....
P.S. PSTTTT!!! Ne nobenmu pravt...

Ma, kako si ti pridna! Za hodit in ker skrbiš, da češenjčke ne ostajajo. Seveda vem, kje je pošto :-D
Tudi jaz razmišljam, da bi si omislila srčnega, mogoče po selitvi. Samo kaj ko bom imela preveliko izbiro... :roll:
Uporabniški avatar
 zz topka
#363551
O, če bi se jast preselila tja, kamor se boš ti,...bi bla moja prva izbira Waknu.
IMG_0356.jpg
IMG_0356.jpg (71.35 KiB) Pogledano 10825 krat

Sem bla včeri zjutru gor, k sem peljala ta malga na maturo, sem rekla skočim še gor... kolk lepu... se mi je zdel moj kukr en drobižk tam na drugi strani... :D
Ma, povsod je lepu,..sam da imaš neki... :D
 Tina79
#363562
Valentina, danes sem bila po Robu in šla mimo šestih kapelic (niti ne vem, kako se jim vsem reče): Podrta gora, Podkriž, Zeleni škol, Šturska (?, pri telegraf štangi), Otliško Okno, Benečija. Do vseh imam od hiše eno uro (+/- 15min) in povsod je enako lepo. Zdej pa zbirej :)
Tako sem se namesto za točko odločila za črto, bo kar cel Rob, je že zdej mio preferito :heart
Uporabniški avatar
 zz topka
#363563
Ojej, Tinca, ma, kej tu je kje v tujini??? :D :shock: :lol:
Me boš en bot počasi tja gor peljala,..ker jast še nisem bla tam--- nikjer!!!
In sem že zadnjič študirala, če bi jo mahnila iz Okna proti Sinjemu vrhu,..ma, kej k sem se bala, da me bo mulo čakal... bi bla vojna, pole :argue:
Ma, en bot jo pa že mahnem tja... :D
 Tina79
#363584
Z veseljem te peljem na Goro. Lahko obiščemo eno ali več kapelic. Ker ta Rob je ku avtocesta, veš - imaš uvozov in izvozov kolkor češ.
Uporabniški avatar
 mojchka
#363820
Zelo lepa pot je, če greš na Goro od izvira Hublja po tisti poti na desno od parkinga ... prideš tudi k eni kapelici gor.. blizu Sinjega vrha.. meni je ta pot krasna!

Se moram pa tudi jaz malo pohvaliti; pred dnevi sem bila 44-tič letos na svojem srčnem Vitovskem hribu. Kratka pot (oziroma več različnih variant potk), ma sladka :)
 daca10
#363821
Jaz pa junija samo 10x :oops: na mojem srčnem. Pred in po 100-ki UPT malo počitka, potem so mi podrli še mostiček :shock: , pa zdaj zahajam še na druge kuceljčke, a ne vsak dan :mrgreen: ...hodim zmatrana iz službe, imam že tam 8-urni fitnes :lol: .
Valentina, tebi pa samo :laola :cast: :cast: :cast:
Uporabniški avatar
 zz topka
#364177
Ola, vroči julij smo tudi premagali.

1208 - 1235 = 27 botov

Vsak dan torej, razen gospodovga... :D , ki pa je bil namenjen en bot na Planino Razor in Vogel, en bot na Vojkovo kočo in Suhi vrh, en bot na Bevkov vrh in en bot na Kokrško sedlo.
Jebelacesta, kok botov ...ma, da bi pa vsaj mal mišelink šlo k vragu, pa nema boga... :lol: :shock: :twisted:

No, današnji dan mi je polepšal živalski svet... in sicer sem pri Duškotu na Kržišu opazovala sožitje enih desetih muck in štirih ježev, kako se skupaj hranijo iz istga lonca...
Sem kar posnela: https://photos.app.goo.gl/6kGFMcq1XV3M37149

Potem sem videla na polju čapljo ali štorkljo?
https://photos.app.goo.gl/pSGEpDBayuXcdDwp7

In malo pod vrhom srečala pohodnika s sosednje vasi, ki je s sabo imel sosedovega kužota, ki naj bi bil svetovni prvak v lenuštvu... a danes se je odločil, da se pridruži na pohodu...
Lušten lenuh :D
Priponke
IMG_20190731_091150.jpg
IMG_20190731_091150.jpg (279.84 KiB) Pogledano 9794 krat
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA