polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Dule
#318032
Pa dejmo probat še eno lestvico. :D Če se bo prijela se bo če pa ne pa ne :lol:

Torej moj srčni hrib:

Jeterbenk včeraj 202-ič letos

Lepo se imejte 8)
Uporabniški avatar
 pajo
#318051
Imam ga pred nosom. Rožnik pač. Samo ne vem kaj točno je hrib ,kucelj... V glavnem letos sem tekel čez že 44x. Kak bo pa še. Bila sva pa še približno še vsaj tolikokrat na kavi,čaju.... Ja nama paše. :D Pač na tekaču zapišem kje sem tekel in če je bilo še kaj pametnega ob tem teku. Drugače ne bi vedel.
Nazadnje spremenil pajo, dne 11 Dec 2013, 16:45, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 gumpy
#318059
Soteški hrib oziroma po lokalno Oljska gora nad Podgorico pri Šentjakobu.
Štart iz višine 290m, hrib pa ima 405m. Ponavadi grem za en trening iz treh različnih smeri 3x gor in dol, da nanese nekaj višincev :wink:

Kolikokrat sem letos tekel nanj pa ne štejem.
Uporabniški avatar
 Dule
#318224
Sedaj so krasni dnevi za pohodništvo in tek, v dolini megla zgoraj sonce kot da bi iz teme v dan prišel :D Pa tudi zvečer je zahod lepo rdeče obarvan nebo..

Moja cifra trenutno na 205 :!:
 Zmajcy
#318260
Anski vrh, hrib nad Celjem, po katerem je speljana Srčna pot. ;) Ni ga obiska Celja, da se ne bi povzpela tudi nanj ...
Uporabniški avatar
 Asparagus
#318272
Svibno (Strešni vrh), visok 523m, je priljubljena točka za številne Litijane, tudi zame. Nanj se da priti iz različnih smeri, meni je najbolj všeč tista, ki se zlagoma vzpenja nad Savo.
Na Svibn, kakor mu pravimo, hodim že dlje časa kot tečem, letos sem bila trinajstkrat in bom verjetno še vsaj enkrat :D .
Uporabniški avatar
 miciM
#318335
spela* napisal/-a:Rožnik, seveda, kot se za Ljubljančanko spodobi. :D

A ti si Ljubljančanka, al priseljenka?

Moj hrib, Šmarna gora :lol: :lol:

:wink:
Uporabniški avatar
 lukav
#318338
Rožnik, kaj pa vem, čez Cankarjev vrh 10-15 na mesec, kak del Rožnika skoraj vsak dan. Grmada in Tošč, recimo enkrat na mesec. Šmarno goro sem zadnje čase nekam zanemaril. Rad skočim tudi iz centra prek Golovca do Molnika.
Uporabniški avatar
 spitzpark
#318345
Jaz pa na Orle, je sicer bolj griček. Zdaj ko so odprli gostilno, gre še lepše :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA