polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 zz topka
#364476
Na, pa je šel avgust... :D
Od teh poletnih mesecev vse prežvim, ma, vročine v sobi ponoči, ko ne pride sicer skozi odprto okno, a na njem komarnik, niti sapca :mrgreen: ,...o, to pa komi čakam hlada... :D
No, da ne dolgovezimo.

Avgusta sem bla na mojmu srčnemu:
1235 - 1261 = 26 botov
Daca? Kej , ti nejsi imejla julija meseca? Al, kako? Jast sem ga imejla... :D :lol:
Kje to kupiš, da ti en kar zmanjka? :lol: 8) :D
 daca10
#364480
Ma zz topka, jaz sem julij pa avgust kar preskočila :lol: . Na mojmu sem bila samo ene parkrat, ni bilo omembe vredno :oops: . Podrli so mi most čez potok, ki sem ga za silo sama naredila :mrgreen: , zarasla se je cela 'džungla' praproti, robidovja, ostre trave, prinesla domov klopov :shock: ...en kup izgovorov :lol: ....no zdaj sem vzela stvari v svoje roke, nabrusila star srp, pokosila in uredila pot, tako da septembra spet akcija :lauf: :juhuhu: . Saj migala sem ravno tako, po drugih potkah, samo tako pridna kot si ti, pa niti približno nisem :clap: :cast: :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#364483
O, si, si pridna, si...Daca,
mal sem se pohecala, sej veš, hec mora bit... :wink:
Nardiš pa ti v enem šusu, kar jast v štirih dneh, pa smo glih :D
Meni je tudi zrasla trava na mojmu, zadnjih 400 m, pa mi je Mirko1, ko je imel dopust, zelo priden :clap: :clap: :clap: , vse pokosil.
Sama pa kar sproti kaj počistim ,če vidim, da sili preveč na "moj teren".
Je pa res, da ta robidovna raste,...ma, ne morš verjet, en dan greš še lepo mimo, naslednji je že čez pol ceste :twisted:
Bi žiher dobile še plačano, k smo tolk gajstne Fate. :lol:
 daca10
#364823
Tudi september je prehitro minil :lol: samo 14x na mojmu :mrgreen:
Imam pa še en razlog, da ne morem večkrat, mojega pasjega dojenčka, zanj je prstrmo :wink: :)
Uporabniški avatar
 zz topka
#365814
Zdej pogledte, kolk sem jast fejst človk ( sam, zakej moj ne misli tako :shock: ). :D
Pridem jast dans do kapelice pod mojim Školjem in na palci zahaklani dve vrečki. Na obeh piše: Za Valentino.
Si misliste? Šenki mene čakajo pod vrhom... :clap: :clap: :clap:
Hvala.
Priponke
šenki.jpg
šenki.jpg (293.4 KiB) Pogledano 9556 krat
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA