polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 klas
#319423
:D kaj naj ti rečem Dule, saj me poznaš, da so mi najbolj pri srcu tisti - "ala ta prvič", še posebej pa to velja za poti in stezice in kombinacije...
...ah saj vem, hribovska promiskuiteta pač :oops: :lol: , nič ne morm tu narest.
Uporabniški avatar
 Bor
#319504
Bor napisal/-a:Orle definitivno...letos 50x....

no naklepal sem jih do konca leta , 52x ...višinske je 220 m (po gps-u), dolžine pa 9km..
pa se pejmo to igrco....nekej mormo počet :-)
(btw Dule, lp )
 TONEK
#320473
Topka, januar ima vendar 31 dni. No, pa saj mi boš jutri na Šmarnci obrazložila...
Uporabniški avatar
 zz topka
#320479
TONEK napisal/-a:Topka, januar ima vendar 31 dni. No, pa saj mi boš jutri na Šmarnci obrazložila...

Hja, ma Tonek, sem bila tudi dva bota na Čavnu, pa dva bota na Golakih, pa en bot na Nanosu in en bot na Školju. Na, pa zmanjka dni.... :lol:
 ruševec
#320541
ojla doberdan želim. pa ste res pridni in vstrajni, gore dole po hribčkih se potepate, pa dež sneg in žled nič vam ne pride do živega. sem vas malo spremljal, pole pa malo pozabu, ma nične de. tu pa tam še jz ruknem kaki hribček, v okolici doma ali dela, vremščica, nanos, grmada, griža pa kokoš. naj zame ostane nanos, saj tu še najbolj diši po hribu. pa še to, neka skupina se je zmislla igrico...vsi vpisani imamo svoj zvezek, kjer pridno štempamo žige vrhov ali koč. vsak predel gorovja ima svoje točke, pa še nekaj pravil zraven. začeli smo novembra konča pa se aprila. tisti , ki je bolj ruku nu štempu, zmaga. želim vam lepe pohode-teke.
igor
Uporabniški avatar
 gumpy
#320569
zz topka napisal/-a:Ma, sam ne recte, da nas ni en pikič več, ki imamo svoj srčni hrib :?: :roll: :shock:


No, ja..Sem bil v januarju na mojem ''srčnem'' Soteškem hribu tako malokrat, da se sploh nisem javil. Je pa res, da sem toliko več tekal po drugih, meni še nepoznanih hribih.

Torej: januarja sem bil 5x na mojem srčnem hribu (hribčku) :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#320605
pinkfloyd napisal/-a:Za naprej pa kaže še slabše. Površina Slivnice se je rahlo podrla :(


Tudi pri nas strašljivo poka tako da je februar pri meni še ničla do nadaljnega .. :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA