polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 ruševec
#326948
ta mesc bom pa menjal hrib, rezultati so zelo skromni, pać tako je to. na vremščici sem bil samo dva krat ampak na griži pa petkrat . itak ja skromno ampak ne porazno. torej...vsaki bot je 400m višinske gor , krat pet znese dvataužnt.
zdej na kavču ležim ,planiram pa veliko stvari...če vsaj pol zneslo bo, pravi maratonc z mene bo.
lep pozdrav
igor
Uporabniški avatar
 Dule
#326978
Jaz pa nisem veliko razmišljal ampak kar šel gor ob najmanjši možnosti: 19xJeterbenk.

@ruševec: žal ti bom upošteval samo Vremščico, ker ne morem mesečno menjavat hribe.. Ob novem letu pa lahko izbereš novega za to lestvico.. :D
Uporabniški avatar
 Dule
#328029
maj 2014
1 zz topka ; Plaz ; 27 vzp.; 430 v.r.; 11.610 sk.v.r.
2 Dule ; Jeterbenk ; 19 vzp.; 530 v.r.; 10.070 sk.v.r.
3 TONEK ; Velika planina ; 6 vzp.; 1.000 v.r.; 6.000 sk.v.r.
4 ruševec ; Vremščica ; 2 vzp.; 500 v.r.; 1.000 sk.v.r.
 stari bor
#328929
Roko,obvezno se moraš povzpeti na Snežnik.Kajti star čebelji pregovor pravi:moški se mora vzpeti na konja,na goro in na žensko.
Uporabniški avatar
 RoKo
#328930
Sem bil velikokrat na Snežniku in na hribih, samo letos ne, lani pa bolj poredko.
 ruševec
#328939
ekome tu. junija je buljše ne reč nč. v juliju pa samo dvakrat na vremščici, kaj čem, trudim se trudim, ma kaj ku ta lenoba niče in niče z mene. ma jutre , ki se zčne drug mesec , bo pa druga muzka pela!!!!!!!!!!!!
prijetne pohode-teke vam želim
igor
Uporabniški avatar
 Dule
#329920
ZZ topka evo mene..Saj spremljam temo, si daleč prva tako da ni več potrebe po vodenju lestvice. :clap: :clap:
Sam sem trenutno na listi poškodovanih, kot že lani sem jo spet staknil pri treningu po cesti.. :twisted: Cesta mi res ni namenjena, bomo videli kako bo z Ljubljanskim maratonom, trenutno sem lahko samo na kolesu..

Uživajte na srčnih hribčkih :D
 TONEK
#329929
Ja, Dule, kot smo rekli včasih; ubitačna ravnina. Čim prej se preseli k nama v hribe na ¨varno¨. Na Otlici je bila ZZ Topka zopet na odru za zmagovalce. Tudi moj hribček je avgusta bolj sameval in me ni v konkurenci.
Čim prej se pozdravi, da se kmalu zopet srečava v kakšni strmini.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA