polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#323590
Tukaj http://www.tekaskiforum.net/lestvice si že lahko pogledate lestvico gorskih tekačev v novi preobleki (top 3 in s klikom na več pridete na celotno lestvico - moški ali ženske).

Trenutno so vpisani tekači z rezultati sporočenimi do vključno 31.3.2014 na Lestvico gorskih tekačev, in ki so v svojem profilu na forumu dopolnili podatke z imenom in priimkom in spolom. Tako da pozivamo vse, ki tega še niste storili da to storite čimprej.

Zgoraj levo pod logotipom Tekaški forum imate možnost pregleda Moji rezultati (seveda morate biti prijavljeni v forum). Vsi ki ste vpisani prosim preverite ali vam ta funkcija deluje in imate vpisane vaše rezultate.

Obrazec za vnos rezultatov z vaše strani bomo odprli v kratkem, ko potestiramo še par funkcionalnosti.
#324579
zz topka napisal/-a:Naj naj 21, 19.4.14

V lestvico: lestvice sem vnesla zase in za mojega 1123m višincev, kolikor nama je stric Garmin pokazal. Če so podatki kaj drugačni, na plan z njimi. :D
Meni je nameril 1221 vm, uradno je pa v razpisu 1300 kar se je upoštevalo lansko leto ;)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA