polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 zz topka
#368304
Leto se zaključuje. Treba je oddat letno inventuro.
Zato odpiram temo. Če je kdo že zaključil? :)
Letos je kar nekaj članom TF vse skupaj beležila tudi teta Strava. ( včasih tudi mal čudno :shock: ) Zato veselo na poročanje :D
Jast sporočim zadnjega.... je še delč do takrat :lol: :D
Že zdaj pa vsem skupaj želim v novem letu SREČNO IN ZDRAVO leto. :laola In da bi blo vse po starem :roll:
Brez naslova.png
Brez naslova.png (145 KiB) Pogledano 9156 krat
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#368307
Letos je takšno sranje, pardon, stanje, da inventura odpade. Sem kar nekaj km naredil po drugih občinah, sedaj pa ne smem it pogledat, koliko se je tega nabralo. Tak bi na kratko rekel, da mi kar nekaj km manjka. Kaj to pomeni za letni izkaz??? Katastrofa. Nabralo pa se ni samo nekaj km, ampak tudi nekaj kg :-)
 spela*
#368308
Letošnje leto je bilo pravzaprav super.

Lahko bi bilo še bolj, če bi ljudje to izkoristili. A žal se "kultura" dialoga iz politike prenaša tudi v druge sfere družbe. Kjer sploh ni več možna normalna razprava, brez nekih obračunavanj na osebni ravni ... :(

Tekaško je bilo čisto fino. :)

Za prihodnje leto sebi in vam želim zdravja in demokracije.
Nekaterim pa super počitnice v Dobu.
 mojA
#368310
Hojla, jaz sem jo naredila. Veliko več sem hodila po hribih, tekla po gozdu . Odkrila ogromno novih poti. Hribčkov....
Ne morem pa še teči svojih dolgih tekov. Upam, da pridejo drugo leto na vrsto.
Tekaških kilometrov je primerno manj, pohodniških pa toliko več. Celo na kolesu se je nekaj nabralo. Da bomo le imeli zdravje.
Moja inventura pa je tule: https://tekaskinasveti.wordpress.com/2020/12/29/inventura-sportnika-rekreativca/
Srečno in zdravo 2021 želim vsem :D !
 vinkop
#368313
moja inventura letos v času korone najboljša do sedaj, zaenkrat sem se ji tudi dobro izognil in upam, da bo tako tudi naprej.....2008,3 pretečenih kilometrov, osvojeno 3.mesto v skupnem seštevku kategorije v tekih za Dolenjski pokal sta mi poplačala težke in deloma omejene treninge, zaradi občinskih zapor....izpostavil bi še na uspešnen nastop na novomeškem polmaratonu(49.mesto absolutno) ter nekaj samostojnih tekov po hribih kot so tek na Mangrt, na Vršič, na Golico, na črno prst, na Ratitovec, na Trupejevo poldne.....imel pa sem tudi dva neizpolnjena cilja in sicer na Begunjščico ter na Storžič....brez palic se pač nisem uspel dovolj opogumiti....potegnjeno pod črto mi je bilo leto 2020 več kot uspešno... :laola :TF)
Uporabniški avatar
 majcka
#368317
Moje leto v povprečju povprečno, s tem, da sem bila najpridnejša aprila, najlenejša pa oktobra. Strava je zabeležila nekaj čez 700 km peške in okol 300 km na bajku. Nekaj se je nabralo pa še mimo strave.

Lahko bi bilo tudi boljše. Pogoji so bili pravi, le volje ni, jo je muca popapala. :--(
 KadilecSamo
#368318
Bravo vsem. Jaz za razliko od Majčke sem voljo imel za 3-4 teke na teden. Toliko, da sem vzdrževal raven kondicije in kilažo. Po dolgem poletju, ki se mi je zavleklo do sredine novembra sem stopil na vago in glej ga zlomka, 104,5 kg. Potem sem 5000 zaužitih kalorij dnevno sputil na 3000 in zopet začel malo bolj migat. Od takrat se nisem vagal, ampak forma se počasi dviguje. Do aprila-maja bom vrhunsko pripravljen za kakšno ultro, če seveda bo. Potem pa komaj čakam poletje polno mesa in mrzlih pirov.

Suunto app pravi: 299h 51 min 2560km 107 390 km v 161 aktivnostih. 150 km več kot prejšnje leto, kar pomeni da sem dosegel zastavljen cilj(vsako leto preteči več km) Seveda še vedno vsak dan 2 na dan sprehodim kosmatinca, ampak tistih km ne štejem ker so tako počasni, da tudi zaužitega jabolka ne pokurim... :lol:

Srečno novo leto vsem in upam, da boste čim manj trpeli, tako ali drugače, če veste kaj mislim....

Lp
 TONEK
#368319
Korona je lani naredila svoje, v zadnjih dvajsetih letih sem bil udeleženec najmanj tekem do sedaj - 12, povprečje zadnjih nekaj let pa je bilo krepko čez 30.
Skupaj sem imel tekaško pohodniških 204 dni. Največkrat sem se podal na Primoža - 48x, Veliko planino 25x, Šmarn'co 21x, se 17x zavrtel po tri kroge Šumberka, 14x tekel na Slivnico, 5x po cesti do tašče :x , po 4x na Kredarico in Kališče... Na 43-tih planinskih turah sem obiskal 82 gora. To znese v vertikali cca 144km, horizontala me ne zanima.
Plavati (skoraj)ne znam, bicikla nimam, imam pa zato množico oguljenih ruzakov, gojzarjev in tekaških copat :mrgreen:
 Nejc1986
#368320
Jaz kot kolesar sem bolj len tekač; vseeno sem pretekel dobrih 230km... Je pač dopolnikni šport zame to.

Sem pa bil 154x na kolesu; skupaj 12530km (od tega 3600 z mtb), skupaj čez 200t visincev.

Poleg tega še 24h trenazerja.

Srečno vsem :)
Uporabniški avatar
 pajo
#368323
Moji doseški v l. 2020... 2x prebolel Covid 19 nazadnje novembra ( gotovo zmagam v tej kategoriji) julija zlomil trtico padec doma na mokrem hodniku... 1064 km se je nabralo ne glede na vse težave. Kaj bo pa letos pa ne vem. Želja mi je , da se še kdaj pojavim na polovički Lj maratona. Če bodo pljuča to dovolila!
Uporabniški avatar
 Franci65
#368324
1484 km v dolžino, 81822 m v višino, sedem pravih dirk in dve virtualni. Za letos so načrti še bolj hudi.
 Ušvasan srečko
#368326
2300 km tek.,2400 kolo od tega 2/3 trenažer. Zaradi poškodbe stopalnega loka ni prijetno.drugače ne kolesarim ampak primoran.srečno v novem letu

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA