polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 lenči
#191985
Malo me pa vseeno skrbi za tvojo nogo, če boš delal kar dve tekmi za konec tedna. Pazi nase res. Se vidiva v Zagorju :clap:
Uporabniški avatar
 lonely
#191994
ROSI64 napisal/-a:Bravo Lonely :clap: :cast1: :cast1:

Se vidimo v Zagorju :) . A bova tekla skupaj kot v Kropi :?: :D


Ma se bojim da boš prehiter ker zadnje čase razturaš na treningih....no šel bom okrog 4.30-4.50 na kilometer....ker nimam treningov...vesel bom tvoje družbe.
Uporabniški avatar
 kengurujko
#191995
Js bi tud šla.... na tek po Zagorju, sam z mano pa noben najbrž ne bi tekel, pa zopet me prevoz bremza...
Uporabniški avatar
 lonely
#191999
kengurujko napisal/-a:Js bi tud šla.... na tek po Zagorju, sam z mano pa noben najbrž ne bi tekel, pa zopet me prevoz bremza...


Tvoji "strahovi" so odveč...sotrpina(ko) boš že najdla...prevoz tudi (lahko greš z menoj).
Uporabniški avatar
 Arabo
#192003
Lonely, praktično imava enak koledar. Le 22. ne bom na TF10ki (sicer bom pa tam navijal in kaj pomagal), ampak okoli Bleda 21-ko. Tudi 8. Bom se udeležil še teka v Bohinju, za katerega si tudi sam v dvomu, a ne? Fuuullll pa me mika vrbsko jezero 23.. Kako je tam?
Uporabniški avatar
 lonely
#192006
Arabo napisal/-a:Lonely, praktično imava enak koledar. Le 22. ne bom na TF10ki (sicer bom pa tam navijal in kaj pomagal), ampak okoli Bleda 21-ko. Tudi 8. Bom se udeležil še teka v Bohinju, za katerega si tudi sam v dvomu, a ne? Fuuullll pa me mika vrbsko jezero 23.. Kako je tam?

Misliš tole http://www.kleinezeitung.at/sport/kaern ... t/index.do
Zelo lepa in velika tekaška prireditev...lani nas je bilo veliko iz TF-ja...tudi letos nas bo kar nekaj...kljub množici prireditev tisti vikend....PRIPOROČAM.
#192013
Tole Vrbsko jezero mora res biti prelepo, mogoče se enkrat udeležim kakega "jezerskega" teka pri naših sosedih ker imajo verjetno stvari malo bolj porihtane.
Škoda da ni tudi opcije tečt okrog celotnega jezera :?

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 Radolca
#192023
teka okoli vrbskega jezera na dan 23.8. se bom udeležil tudi jaz. sicer vdrugi (pre)obleki ampak poznali se bomo kljub temu 8)
Uporabniški avatar
 bernarda
#192024
lenči napisal/-a:Malo me pa vseeno skrbi za tvojo nogo, če boš delal kar dve tekmi za konec tedna. Pazi nase res. Se vidiva v Zagorju :clap:

Ja, Lonely! Poslušaj Lenči, ne pretiravaj z nogami :wink:
Uporabniški avatar
 ZOKI
#192027
Pozdravljen @Lonely, jaz bi na tvojem mestu preveril še enkrat datum Modrasovega teka v Podgorju, ker boš dne 17.08.2009, kot si navedel v tvojem koledarju, tekel sam. No, še vedno se ti lahko pridruživa z @Arabo-m in odtečemo skupaj to progo..

lp :lol:
Uporabniški avatar
 lonely
#192093
@ZOKI....Modrasov tek v Podgorju je 16.08.nedelja,zjutraj...ti si gledal prvo stran te teme kjer je koledar za l.2008...Na 5-i strani se začne l.2009.

@Radolca...predvidevam da boš baby-sitter medtem ko bo tvoja žena tekla.

@Arabo...ja tudi Vrbsko bo treba....ne premišljuj predolgo.

@Lenči,Vencelj,Bernarda...hvala za nasvete ...saj poznate tisto "Kdor nima v glavi,ima v nogah".

@Uroš Sobočan...teh "jezerskih tekov" je po Avstriji ogromno...spremljaj TF in najbrž te bo kakšen zamikal.
Uporabniški avatar
 IRA
#192096
Lonely ... pazi nogo!!!

Pa srečno na teh tekih.
Se vidimo na Vrbskem, mogoče tudi v Zagorju ...
Uporabniški avatar
 RoKo
#192107
Se vidimo v Zagorju, Podgorju, Sežani in Kočevju, jaz skočim vmes še v Ljutomer, V Dolžanovo sotesko, se povzpnem na Široko, morda odtečem še Zmajevega v Postojni.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA