Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#200771
a imajo dopoldanske malice tudi ? nisem siguren, da bomo tazgodnji čakali govejo župco pa pšanca ..... :?
smiselna alternativa bi bila jufka v konkurenci :D glih tolk, da bo želodc za silo kontent ( I.M. PRESS ) , ker kot srbina se ne smemo šparat .... muči ! tiho bod an pij an jej ! :D

na zagledanje
#200811
Sončka napisal/-a:
nana napisal/-a:Jaz pa na seznamu pogrešam novopečeno podjetnico :)
Al pa obe :wink:

Hmm, če si slučajno mene mislila, jaz bom seveda tam. Z veseljem. :D

Najprej tebe, ja :)
#201049
Še je prostor...še nas je...mnogo...kateri bomo z veseljem klepetali o vseh dogodivščinah na rekreativnem teku...na polovičku...na MARATONU...pridružite se!!!

Nobena beseda ne velja toliko...kot tista povedana v živo!!!

Še do 10.10.2009...ne bo vam žal!!!

LP
Matjaž
#201052
Classix napisal/-a:Še je prostor...še nas je...mnogo...kateri bomo z veseljem klepetali o vseh dogodivščinah na rekreativnem teku...na polovičku...na MARATONU...pridružite se!!!

Nobena beseda ne velja toliko...kot tista povedana v živo!!!

Še do 10.10.2009...ne bo vam žal!!!

LP
Matjaž

:clap: :clap: :clap:
#201089
Urejeno...predprijave se sprejemajo še do jutri zvečer...do fuzbala. Potem bomo @ nano prosili, da nas prešteje in se v Portalu dogovori za rezervacijo in ostale podrobnosti, katere bodo nato objavljene tukaj. Seveda se razume, da bo tudi katerega od neprijavljenih zamikalo, da pride pogledati kakšno ''čudo od plemena'' je ta TF in njihova Ana in Liza. No...ne bomo jih nagnali k'nede.

LP
Matjaž

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA