Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 karmen
#200980
Hej!

Ker odhajam na pot, žal ne bom šla na Ljubljanski maraton.
Dne 30.09.09. sem vplačala 25,00€.

Če bi šel kdo na polovičko maratona, naj me pokliče.
Sedaj je prijavnina višja, tako da bi bili vsi zadovoljni.

031-754-833 Karmen
Uporabniški avatar
 tae
#200988
Verjamem, da se jih bo v tej temi še precej nabralo.
Uporabniški avatar
 tae
#200997
Kovit, ni problema. Jaz sem že zdavnaj prijavljen. Ej, a se bova spet udarla, ali boš za en krogec podaljšal ali želiš le pokazati, da si še med nami. :D
 kovit
#201002
tae napisal/-a:Kovit, ni problema. Jaz sem že zdavnaj prijavljen. Ej, a se bova spet udarla, ali boš za en krogec podaljšal ali želiš le pokazati, da si še med nami. :D

AH saj veš...malo hočem samo povedat da sem še pri živih.
Udarla ? ma kje pa...grem za zajčka za naše punce.
ti pa? še dirkaš besno in ciljaš na?
Uporabniški avatar
 tae
#201008
Kovit, da ne bova smetila te teme poglej na napoved časov in ciljev. (drugače pa 1:25 na 21k)
Uporabniški avatar
 karmen
#201031
Se grem malo potepat po Indiji.
Bom šla pa v Palmanovo!

kustus napisal/-a:LP

Karmen kako kaj no škoda da te ne bo na ljubljancu.
 MalaMetulja
#201251
Karmen, mene bi pa to zanimalo...namreč jaz sem se prijavila, pozabila pa plačat do 30. septembra. Zdaj pa še še nisem plačala...kaj pa vem, kaj čakam...limone :wink: Povej, kako se lahko dogovoriva?

lp, MM
 nana
#201274
tadej. napisal/-a:Zdravo mene tudi zanima!Samo kako se pa potem spremeni štartnina(ime in priimek)?

Za tiste, ki so se prijavili skupinsko, spremembe pošiljajte meni in jih bom posredovala naprej. Individualne prijave pa uredite direktno na Timingu.
Uporabniški avatar
 karmen
#201405
MalaMetulja napisal/-a:Karmen, mene bi pa to zanimalo...namreč jaz sem se prijavila, pozabila pa plačat do 30. septembra. Zdaj pa še še nisem plačala...kaj pa vem, kaj čakam...limone :wink: Povej, kako se lahko dogovoriva?

lp, MM


Živjo!

Ja mojo prijavnino sem takoj vnovčila-že v petek.
Bom pa mogoče morala še od hčerke (10ko), ker ima neke probleme s stopalom.
Jutri gte k zdravniku, potem se bo odločila.
Za spremembo podatkov pa ni nobenega problema.
Če imaš kodo, je mala malca!

pozdrav
 klea
#201547
Zaradi zdravstvenih težav s kolenom prodam štartnino za 10km (ženske). Plačala sem že septembra, tako da štartnina znaša 20€.

Mateja - 031 590 056
Uporabniški avatar
 manck
#201644
Še ena, ki prodaja štartnino zaradi zdravstvenih težav. Prijavnino za 21km prodajam po 20€.

Kontakt: 040/551-646

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA