Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 Bacek
#202403
Prodam štartnino za 10km, če je še kje kak interesent! Cena 20 EUR.
Žal me je zvilo v križu in tudi hodit ne morem normalno. :? :evil:
Uporabniški avatar
 Staša
#202451
Bacek, kupila bi tvojo štartnino.
Ker me jutri ni za računalnikom, prosim za klic na 031345958, da se dogovoriva, kam nakažem denar in ostale podrobnosti.
 carlos.lopez
#202463
Rainbow!

Če še niste prodali startnine za LM - 10 km, mi prosim sporočite, ker imam interesenta!
Sem hotel kontaktirati na ZS pa ni šlo! Moj GSM: 070 871 968

Lep tekaški pozdrav!
 Bacek
#202537
Bacek napisal/-a:Prodam štartnino za 10km, če je še kje kak interesent! Cena 20 EUR.
Žal me je zvilo v križu in tudi hodit ne morem normalno. :? :evil:

Prodano!
 carlos.lopez
#202560
Pozdravljen Rainbow!

Opravičujem se, pravkar mi je interesentka za vašo startnino sporočila, da je dobila brezplačno startnino!

Brez zamere in lep pozdrav!
 Bacek
#202577
Jaz se pa javno opravičujem Nani in Staši, ker sem naredila celo štalo in nisem preverila točne cene štartnine. Na podlagi ostalih zapisov v tej temi in podatka na strani LMja sem napisala ceno štartnine. Se iskreno opravičujem za moj idiotizem, ker resnično nisem želela služiti s tem. :oops: :(
Uporabniški avatar
 Atalanta
#202590
Zaradi nadležnega prehlada prodam štartnino za 10 km. Cena 15 eur.

LM mi zgleda res ni usojen :--(

Bacek, hvala ti, sem bila na poti k enaki oslariji.
Uporabniški avatar
 Staša
#202612
Bacek napisal/-a:Jaz se pa javno opravičujem Nani in Staši, ker sem naredila celo štalo in nisem preverila točne cene štartnine. Na podlagi ostalih zapisov v tej temi in podatka na strani LMja sem napisala ceno štartnine. Se iskreno opravičujem za moj idiotizem, ker resnično nisem želela služiti s tem. :oops: :(


Opravičeno. :)


Zdaj mi pa še obrazloži, kaj to pomeni. Sem ti dolžna 20 ali kaj? :oops:
 Bacek
#202614
Staša napisal/-a:Opravičeno. :)
Zdaj mi pa še obrazloži, kaj to pomeni. Sem ti dolžna 20 ali kaj? :oops:


Dokler ne dobim potrdila s Timinga, da so naredil zamenjavo prijave, mi nisi nič dolžna. Ker se zna zgoditi, da boš tekla pod mojim imenom, če ne bodo zamenjali. :oops: Seveda, če ti je to sploh prav.
 nana
#202617
V temi Skupinska prijava sem napisala, da sem se na Timingu dogovorila, da bom vse spremembe naših prijav sporočala jaz, da ne bo kakšnih komplikacij. Verjetno mi ni potrebno posebej poudarjat, da mi je to prineslo nekaj dodatnega (prostovoljnega) dela. To sem tudi izvajala, dokler nisem ugotovila, da se nekatere prijave prodajajo dražje, kot so bile vplačane. Razlog, zakaj je do tega prišlo, je popolnoma nepomemben. Jaz, ki učim ekonomijo vem, da je razlog temu lahko ponudba - povpraševanje na tem trgu v tem trenutku. Ampak, ker sem kar nekaj dela v zvezi s tem opravila voulentersko (in, da ne bo pomote, sem pripravljena to ponoviti), tega pač ne morem sprejeti. To je v nasprtoju z mojimi načeli in je moja pravica.
Zato sem dotičnim sporočila, naj popravke prijav javijo na Timing sami, ker jaz tega ne bom naredila. Na Timingu glede tega nimajo pripomb. To je vse.

@Staša: če boš ti ali tisti, od katerega si/boš štartnino kupila, javila na Timing svoje podatke, ne bo problema. Koliko boš pa za to plačala, je pa popolnoma tvoja odločitev.

Samo v vednost, o tem ne bom več polemizirala, ker se mi ne zdi potrebno.
 Bacek
#202624
nana napisal/-a:Jaz, ki učim ekonomijo vem, da je razlog temu lahko ponudba - povpraševanje na tem trgu v tem trenutku.


Lahko pa je razlog tudi "šlamparija". Nismo vsi požrti, žal sem pa večkrat prehitra in zato površna. :oops: :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA