Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#202776
Na Gardi sta zajčka za 5:00 na začetku kar pridno potegnila, tako da ju ni bilo moč slediti, prišla pa v cilj v predvidenem bruto času, no par sekund prej

Slika

Zato se tudi meni zdi ,da je tudi za zajčke bolj primeren neto čas in štart tam kjer nam je mesto (torej odpade da štartamo skupaj s Kenijci :lol: )
#202809
ROSI64 napisal/-a:
ero napisal/-a:
darjan napisal/-a:Eno vpr. koliko bi naj znašal Mirov čas na 21km?

točno polovico njegoveča ciljnega časa za maraton :) torej 1:45

1:45 + čas od poka pištole do prehoda startne črte


Lani sta "zajčka" 3:30 (miroR,BoštjanP) tekla
21 km bruto 1:47:16...42.2 km neto 3:30:09...42.2 km bruto 3:33:03
#202814
Kot vidim,vas zanima,kakšne imam plane,glede samega teka.Meni ni problem odteči
bruto 3:30.Ponavadi je razlika od štarta,pa do mojega prihoda do štarta okoli 3 minute.
To bom potem postopoma pridobil,tako da bom 21 km zaključil tam okoli 1:45 ( bruto ) in
nato še drugi krog,prav tako 1:45 - torej 3:30 (bruto ).Upam,da vas bom lahko čim več
pripeljal v cilj v zaželjenem času.

:lauf:
#202836
miroR napisal/-a:Kot vidim,vas zanima,kakšne imam plane,glede samega teka.Meni ni problem odteči
bruto 3:30.Ponavadi je razlika od štarta,pa do mojega prihoda do štarta okoli 3 minute.
To bom potem postopoma pridobil,tako da bom 21 km zaključil tam okoli 1:45 ( bruto ) in
nato še drugi krog,prav tako 1:45 - torej 3:30 (bruto ).Upam,da vas bom lahko čim več
pripeljal v cilj v zaželjenem času.

:lauf:


Čakaj, čakaj! Dajmo se zdaj zment, da bomo enotni. Kaj bomo zdaj sledili bruto al neto??

Ero, Zdravko in Inot pravijo neto, Miro pa bruto? Kaj zdaj?
#202843
EčO napisal/-a:Čakaj, čakaj! Dajmo se zdaj zment, da bomo enotni. Kaj bomo zdaj sledili bruto al neto??

Ero, Zdravko in Inot pravijo neto, Miro pa bruto? Kaj zdaj?

Jaz sem v zadnjih dveh letih tekel obe varianti:
2007 - 52 KLATEŽ Tekaški forum SLO  neto 3:14:24  bruto 3:15:19
2008 - 52 KLATEŽ Tekaški forum SLO  neto 3:13:41  bruto 3:14:27

Če šefi pravijo neto, potem je prav, da tempiramo vsi na neto.
Pa upamo, da nam "rata"...

Res je, da bi pri bruto imeli vsi, ki bodo z nami, čas boljši od tega, ne glede kje bodo štartali.
Samo potem sta dve možnosti na startu:
- se postavimo bolj spredaj in nas lovite;
- se postavimo na ustrezno mesto in s hitrejšim tempom nadomestimo razliko.

Iz preteklih številk se pri meni vidi razlika med bruto in neto okoli 50 sekund.
To pomeni dobro sekundo na km hitreje od ciljnega tempa za doseganje bruto časa.
Letos pričakujem večjo razliko na startu, saj nas je več prijavljenih.

PS: Ero, bom spet imel številko 52? :wink:
#202848
EčO napisal/-a:
miroR napisal/-a:Kot vidim,vas zanima,kakšne imam plane,glede samega teka.Meni ni problem odteči
bruto 3:30.Ponavadi je razlika od štarta,pa do mojega prihoda do štarta okoli 3 minute.
To bom potem postopoma pridobil,tako da bom 21 km zaključil tam okoli 1:45 ( bruto ) in
nato še drugi krog,prav tako 1:45 - torej 3:30 (bruto ).Upam,da vas bom lahko čim več
pripeljal v cilj v zaželjenem času.

:lauf:


Čakaj, čakaj! Dajmo se zdaj zment, da bomo enotni. Kaj bomo zdaj sledili bruto al neto??

Ero, Zdravko in Inot pravijo neto, Miro pa bruto? Kaj zdaj?

:arrow: napovedovalec na maratonu ob prihodu zajca v cilj pove čas, ki je na semaforju (bruto čas) in vsi gledali na cilju gledajo na semafor in s tem njihovo odstopanje od časa na semaforju :?:
#202869
spela* napisal/-a:A je sploh komu (razen najboljšim, ki se borijo za medalje, in mojemu konkurentu luzrju) pomemben bruto čas?

Mislim, da vsem, ker drugače se ne bi rinili na štartu, ampak bi počakali da gre glavnina mimo in potem začeli s tekom. :--

Fotografija skozi cilj ima pa vedno zabeležen bruto čas za spomin. :lol:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA