Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#202820
Pozdravljeni dragi sotrpini!

Ker letos ne bom nastopil na Lj maratonu (enostavno mi ni izziv :lol: :mrgreen: ) sem se odločil, da glede na funkcijo, ki jo zadnji mesec aktivno opravljam, izkoristimo priložnost in vas vse skupaj pofotkam, da boste imeli spominsko sliko. Seveda bom aktiven še med samim tekom in vas bom probal kar se da največ ujet v objektiv.

Predlagam da se ob 9:30 dobimo pred SNG naredimo eno gasilsko nato pa še imate slabo uro do začetka tekov.


Dobrodošli VSI ki boste to prebrali :mrgreen: zgrešiti pa nas ne morete ker bo malo morje TF kapic (bele) in pa dresov (tudi beli).

Lp

Uroš
#202823
Tako je bilo lani in še kdaj prej:
MatjazV napisal/-a:Hoj,

glede gasilske fotke, predlagam, da naredimo enako kot lani, ker bo verjetno tudi tokrat velik interes članic in članov tekaškega foruma, da boste fotografirani na tej največji tekaški prireditvi v Sloveniji.

Predlagam, da pol ure pred štartom maratona organiziramo SKUPINSKO TF FOTOGRAFIRANJE. Fotografiranje bo ob 9.30 uri na stopnicah pred vhodom stavbe SNG Drama (v neposredni bližini štartnega mesta)

Fotografiranje v dresih s štartnimi številkami, oz. v športni opremi ali kakor pač želite ter s transparenti oz. napisi TF. Kdor ima dres, kapo, rutko ali kakšno drugo opremo z TF oznakami, naj jo ima na sebi, ni pa nujno, po želji.


MatjazV napisal/-a:
Ja, OK, 2x fotografiranje.

1. fototermin ob 08.00
2. fototermin ob 09.30

Lokacija ista.
#202824
Prej se nisem oglašal, da je ura prezgodnja, ker sem itak že prej dal pripombo na 9h. Sedaj ko je dala pa Loni priponko iz prejšnjih let sem rekel, da se oglasim.

Moje mnenje je, da je fotografiranje 1/2 pred startom najboljše. Oblečeni smo že za tek s štartnimi številkami, se fotografiramo, še malo ogrejemo in potem v štartni box.
#202827
Rosi, verjetno ne bo šlo, ker je večina ta hitrih in ta zihr rada pol ure prej že na svoji poziciji. Saj zato pa so vse majce in vrečke za smeti, v katere smo zamaskirani do starta. Z maco sva glih včeraj razmišljali, katerega od žakljev natakniti nase.
#202913
alo :!:
za mene je pa to ob nepravem času. takrat okoli (+-5 minut, bolj - kot +) bo "naša" v cilj pridrvela in jo moram "ustaviti". deveta ura ali malo kasneje mi pa ustreza.
naj še povem, da še nisem poziral s TF-jevci :oops:
#202961
Uroš Sobočan napisal/-a:Pozdravljeni dragi sotrpini!

Ker letos ne bom nastopil na Lj maratonu (enostavno mi ni izziv :lol: :mrgreen: ) sem se odločil, da glede na funkcijo, ki jo zadnji mesec aktivno opravljam, izkoristimo priložnost in vas vse skupaj pofotkam, da boste imeli spominsko sliko. Seveda bom aktiven še med samim tekom in vas bom probal kar se da največ ujet v objektiv.

Predlagam da se ob 9:00 dobimo pred SNG naredimo eno gasilsko nato pa še imate slabo uro in pol do začetka tekov.

Upam da ste za, če vas moti ura se lahko dogovorimo za katero drugo, kraj pa mislim da je najbolj primeren!

Lp


Uroš

videno v klepetalnici napisal/-a:Oct 21st, '09, 19:46 | ROSI64
Ob tej uri se tudi tisti ki tečejo na 10km ne morejo fotkat
Oct 21st, '09, 19:45 | ROSI64
Meni je fotkanje prezgodnje.
Oct 21st, '09, 18:25 | Uroš Sobočan
SLIKANJE!!!!!! viewtopic.php?p=202756#p20275


To je težko uskladiti, a je matjazV ponavadi prijazno in odločno najavil kdaj je pripravljn ovekovečiti vse TF-ovce.

Letošnje spremebe.
Lokacija slikanja pri Drami (Sng) ne bo ravno čisto blizu štarta. Ker je ta prestavljen. Torej nekateri neljubljančani ne bodo tako zlahka našli lokacije oddaljene 300m! Zato bi nemara prestavili start na trg švicarske republike ali v Valvasorjev park. Grobnica narodnih herojev bo kar primerna kulisa, zlasti zame... Pa tudi pred stavbo parlamenta bodo zanimive slikice...

Če je slikanje ob 10.00 bo še dovolj časa za štart. Prej, ob 8.00 pa lahko poškljocaš še udeležence desetke. če se ti ne ljubi vstajati tako zgodaj :S, pač razpiši termin za slikanje desetke ob 0820...
Poglej kdaj je bilo slikanje lani in prilagodi termin za letos. Za (pol)maraton lani (0930) in štart lani (1000), če se ne motim...
Torej je termin slikanja pol ure pred štartom primeren. Kja pravite?
#203001
Radolca napisal/-a:alo :!:
za mene je pa to ob nepravem času. takrat okoli (+-5 minut, bolj - kot +) bo "naša" v cilj pridrvela in jo moram "ustaviti". deveta ura ali malo kasneje mi pa ustreza.
naj še povem, da še nisem poziral s TF-jevci :oops:

Enako :) Vsekakor bom hčerki pričakala v cilju :)
#203205
Glede na to da ni nevemkakega odziva sem se tako odločil, jutranju termin ne morem ker bom počakal Andreja ker pride v Lj z avtom in bo pri meni parkiral.

Tako da zmenimo se ob 9:30 se dobimo pred Maxi-jem (odzunaj ko je vhod na parfumerijo pa slaščičarna skratka na ploščadi) to bo najpametneje pa se potem zmenimo kam gremo ali pred Dramo ali kam drugam. Kdo pride pride jaz bom tam.

Lp

Uroš

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA