Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#202922
hoj,

nana je bila ravnokar v šotoru, kjer je prijavnica in vam sporoča:

nana napisal/-a:vsi ki dvigujete številke in vam rečejo, da ste že dvignili - obstaja vrečka, na kateri piše ŠD ŠPiC. v njej so vaše številke. obrnite se na Blaža (Timing, vodja prijavnice).

upam, da boste hitro in tekoče prejeli vaše vrečke in da vam bo gornje obvestilo pri tem pomagalo.

vidimo se v soboto na testeninki in v nedeljo na teku :)
#202941
Pri nas doma bomo trije tekli za TF, številke je dopoldan dvignila žena, ko je prevzemala številke za svojo skupino(podjetje). Menda ni šlo najbolj gladko. So ji omenjali "vavčer", ona pa njim, da za TF to ne velja...(hm, kolikor jo poznam, bi lahko dvignila cifre za ves TF :twisted: )

lp, Štefan
#202979
ero napisal/-a:nekaj številk je bilo pomotoma (prehitro) shranjenih v vrečko in označenih kot prevzete.


To se je zgodilo meni, ampak nič hudega, smo se zmenili. Dobila sem številko 2002, ki je moj rojstni dan, to je gotovo dobro znamenje. :D
#202997
Asparagus napisal/-a:
ero napisal/-a:nekaj številk je bilo pomotoma (prehitro) shranjenih v vrečko in označenih kot prevzete.

To se je zgodilo meni, ampak nič hudega, smo se zmenili. Dobila sem številko 2002, ki je moj rojstni dan, to je gotovo dobro znamenje. :D

Ni se zgodilo samo tebi, zato smo pa dali obvestilo :) Jih pa v tisti vrečki res ni bilo veliko :)

štefan64 napisal/-a:Menda ni šlo najbolj gladko. So ji omenjali "vavčer", ona pa njim, da za TF to ne velja...

Smo napisali, da to ne velja za skupinske prijave (ne smo za TF). Jaz sem danes brez problema dvignila številke za 7 oseb. Zataknilo se je samo pri tistemu, ki je bil v zgoraj omenjeni vrečki.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA