Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#290957
Nekaj me zanima in ne vem točno kam naj uvrstim svoje vprašanje. Torej tudi sama prodajam štartnino zaradi poškodbe in me zanima, če mogoče kdo ve, kako je glede spreminjanja osebnih podatkov ter razdalje in številke majice. Prijavila sem se skupinsko preko tega foruma. Mi zna mogoče kdo pomagat? :wink:
#291119
To je prav noro. Vsako leto ista pesem. Odpre se prava borza za štartnine. Eni prodajajo, drugi kupujejo. Jaz sem prijavljen na 21 km in grem, razen če bi si kdo tako močno želel iti, da bi bil pripravljen dati za štartnino 100,00 EUR. Za stotaka bi se jaz brez težav odpovedal ljubljanskemu maratonu.
#291132
tae napisal/-a:To je prav noro. Vsako leto ista pesem. Odpre se prava borza za štartnine. Eni prodajajo, drugi kupujejo. Jaz sem prijavljen na 21 km in grem, razen če bi si kdo tako močno želel iti, da bi bil pripravljen dati za štartnino 100,00 EUR. Za stotaka bi se jaz brez težav odpovedal ljubljanskemu maratonu.


Si prepričan? :D
#291144
Jaz sem malo pozno začel teči in sem si zaželel takoj izkusiti Ljubljanski maraton. Ker pa sem malo pozen, se mi ne zdi nič narobe, če probam dobit štartnino...

Mogoče sem lahko za nekoga, ki ne bo mogel iti, sreča v nesreči.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA