Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Misho76
#291752
boatjan napisal/-a:Mene pa zanima, če imate spolne odnose na predvečer LM?

:lol: Mi se pogovarjamo o oblačenju, ti pa o slačenju :lol: Zakaj jih pa ne bi imel, če jih že imaš v planu ali pa lih tko nanese ? Pa še žena, punca bo ornk slabe volje, če ne bo po njeno :lol: Ne vem no, vsaj jzt sm rekreativec in se teh raznih profi for ne grem. Za druge pa ne vem. Razen seveda, če ne misliš ravno kakega sex ultramarona opalit do jutra, pa pol direkt na LM. No, to ti pa odsvetujem :lol: Veliko užitkov, pa vzem si ga na izi :wink:
 mojA
#291754
Misho76 napisal/-a:
boatjan napisal/-a:Mene pa zanima, če imate spolne odnose na predvečer LM?

:lol: Mi se pogovarjamo o oblačenju, ti pa o slačenju :lol: Zakaj jih pa ne bi imel, če jih že imaš v planu ali pa lih tko nanese ? Pa še žena, punca bo ornk slabe volje, če ne bo po njeno :lol: Ne vem no, vsaj jzt sm rekreativec in se teh raznih profi for ne grem. Za druge pa ne vem. Razen seveda, če ne misliš ravno kakega sex ultramarona opalit do jutra, pa pol direkt na LM. No, to ti pa odsvetujem :lol: Veliko užitkov, pa vzem si ga na izi :wink:

...
BAJE je tako: za ženske DA, za moške NE !! Mam srečo, da je moj nehu tečt ;)
#291770
muc napisal/-a:Kratke hlače, kratka TF majica (nov model :wink: ), CEP-ke, rokavčki in obvezno rokavice...katere barve pa tik pred zdajci :lol:

brez bele rokavicke pa ne gre :lol: :lol: :lol: see yea
 matej93
#292398
Sam imam kot nevajen tekem v zimskih razmerah eno vprašanje, ki se napol tiče tudi obleke :D Ali lahko štartno številko pripnem na pas in ne na prsi? Jakne namreč ne morem preluknjati...
hvala za odgovor :D
Uporabniški avatar
 muc
#292400
matej93 napisal/-a:Sam imam kot nevajen tekem v zimskih razmerah eno vprašanje, ki se napol tiče tudi obleke :D Ali lahko štartno številko pripnem na pas in ne na prsi? Jakne namreč ne morem preluknjati...
hvala za odgovor :D


Ti samo glej, da bo spredaj in ne bo panike ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA