Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 quickshot
#332166
Torej mene pa zanima, če se da zamenjati velikost majice, ki smo jo dobili za LJ maraton, ker mi je moška L prevelika.
Tudi na splošno sem slišal, da se predvsem ženske pritožujejo, da so majice za dve številki večje kot bi morale biti.
 lona
#332167
Ja, to je res. Majica ni videti žensko ukrojena in še precej prevelika je za običajno M številko.
 quickshot
#332170
No organizatorji so končno odgovorili:
"Spoštovani tekači in tekačice, nenošene majice boste lahko menjali v nedeljo med 11 - 15 uro na Gospodarskem razstavišču."

To zna bit pa kar podvig, ko bo 15.000 ljudi hotelo zamenjati majico.
Uporabniški avatar
 spitzpark
#332177
Moško majico M zamenjam za žensko majico S :wink:
 flying eagle
#332178
spitzpark napisal/-a:Moško majico M zamenjam za žensko majico S :wink:

poklici v poedeljek na timing ...mogoce pa imajo zamenjavo :)
 genius30m
#332180
Načeloma ni menjav majic. Samo takole, po dogovoru. Kar si napisal ob prijavi,to dobiš. Velikost majice je napisana tudi na štartni št.
Uporabniški avatar
 Medicius
#332181
Pravkar sem dobil majico, ki je čisto pravšnje velikosti, kot sem jo naročil. Torej M je M, če ne veste kakšno velikost nosite, pa ste si sami krivi.
Skratka lepa črna Adidas majica in zelo lep nahrbtnik.... kapo dol organizatorjem za radodarnost!!! :clap: :laola
 tek42
#332182
Letošnja L majica je precej večja kot lanska L in celo kot predlanska XL. Verjetno ne bo za nedeljski maraton kot sem sprva nameraval, za jesenske treninge pa bo čisto v redu.
Uporabniški avatar
 Zd.
#332186
Ko sem jo pomerila, sem najprej pomislila, da so mi verjetno dali moško, namesto žensko, saj je bila precej večja, kot običajno, in nič po žensko ukrojena :cry:
 MKC
#332210
Menjam (svojo) moško L za žensko S
Nazadnje spremenil MKC, dne 27 Okt 2014, 17:00, skupaj popravljeno 1 krat.
 pahi
#332220
Majice so res za cca. eno številko prevelike.

Torej tudi jaz menjam moško M majico za moško S.

Kontakt na ZS.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA