Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Junc
#54331
Ne vem, kaj bi vsi nakj radi na LM. Pač plačaš, tečeš svoj najboljši čas, poješ kar ti dajo, popiješ kar ti dajo, greš na analizo in to je to. Če bi kdo kaj več, potem je najbolje da ne gre na LM.
Uporabniški avatar
 Junc
#54332
Ne vem, kaj bi vsi nakej radi na LM. Pač plačaš, tečeš svoj najboljši čas, poješ kar ti dajo, popiješ kar ti dajo, greš na analizo in to je to. Če bi kdo kaj več, potem je najbolje da ne gre na LM.
Uporabniški avatar
 Andrejc
#54338
Junce napisal/-a:Ne vem, kaj bi vsi nakej radi na LM. Pač plačaš, tečeš svoj najboljši čas, poješ kar ti dajo, popiješ kar ti dajo, greš na analizo in to je to. Če bi kdo kaj več, potem je najbolje da ne gre na LM.


:clap:

Zakaj bi nekdo silil v težave, če ima že pred samim dejanjem občutek, da bo na koncu nat..njen?! Vedno obstajajo možnosti:
1. da, prosim
2. ne, hvala
3. bom po svoje nekaj zmutil (če mi bo uspelo)
Ne vem kam bi pri tem vtaknil slabo voljo in nerganje. Povsem odveč!

Če tečeš za nagrade in dobiček, potem moraš veliko trenirati in ko boš dober, bo tudi to.
Če tečeš za svoj užitek, pa na prireditev greš (če ti pogoji ustrezajo) ali pa ne greš (če ti pogoji ne ustrezajo). V drugem primeru greš pač tečt kamor te je volja (nič ne plačaš, nič ne dobiš: pošteno in na koncu ne moreš reči, da te je nekdo "prinesel okrog").

Lahko pa plačaš npr. mami in ti po gozdu (ob trasi teka) na vsakih nekaj km za grmom skrije npr. kranjsko klobaso in vrček piva. Pa bo na koncu tudi lahko npr. 42 km. Pa še na računu bo vse jasno.
Nazadnje spremenil Andrejc, dne 17 Okt 2005, 14:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bor
#54346
DVIG ŠTARTNIH ŠTEVILK IN ČIPA
Štartne številke bo možno dvigniti samo v Tekaškem centru Intersport – šotoru na Trgu republike in sicer v čertek, 20. oktobra, in petek, 21. oktobra od 10. do 18.ure, v soboto do 20. ure in v nedeljo v prijavnem šotoru na štartu od 7.30 do 10.30 ure. Vse tekmovalce iz Ljubljane ali bližnje okolice organizator poziva, da dvignejo štartne številke že pred nedeljo. Ob dvigu je potrebno predložiti osebni dokument.
Tisti ki imajo čipe jih morajo obvezno imeti s seboj.


ps: čeprav sem najprej mislil, da bi prevzel številke za bolj oddaljene forumovce, pa to sedaj ne pride v poštev. ( GRIPA PRESS :--( )) , pod velikim vprašajem je tudi moja udeležba, saj zgledam res klavrno.

tale hehe tule spodaj tokrat ne velja.....
 bojanm
#54350
Štartne številke(za koga drugega) bi lahko tudi jest vzdignil,samo zdej je dokument ovira pa tudi čip.
Uporabniški avatar
 kacj
#54373
Zakaj bi pa moral imet cip s sabo ob dvigu?
Da preverijo, ce nisi slucajno stevilke narobe prepisal al kaj? :?
Mimogrede, trenutno informacije o tem ni na organizatorjevi strani...
Uporabniški avatar
 kustus
#54375
LP

No BOR mogoče se pa vse pocajta pa boš vseeno na štartu. Čajčka pa bo bolj.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#54376
CIAO

BOR ti si nas vse prijavil mi pa bomo sedaj vsi z dobrimi mislimi mislili nate morda pa vsaj malo pomaga.
Uporabniški avatar
 miro
#54445
tudi jaz se zaradi poškodbe prsta na roki ne bom mogel udeležiti maratona, upam , da bom dobil dovoljenje za Podgorico. Možno, da pridem v navijaške vrste.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Junc
#54456
Takole: kdo ne bo na LM tekel, mora biti vsaj med navijači. Ker glede na to kako se vreme obrača (napovedi) bomo rabli dobro podporo (pomoje bo podobno Fotrovem teku)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#54458
Zadnji dan prijav je bil očitno vzrok za skok prek magične številke, prijavljenih je v kategorijah 10.5, 21.1 in 42.2 več kot 5000 udeleženk in udeležencev :)

dež ne moti, važno da je relativno toplo :)
Uporabniški avatar
 obi
#54459
kacj napisal/-a:Zakaj bi pa moral imet cip s sabo ob dvigu?
Da preverijo, ce nisi slucajno stevilke narobe prepisal al kaj? :?
Mimogrede, trenutno informacije o tem ni na organizatorjevi strani...


Običajno preverijo, če čip deluje. To počnejo na vseh maratonih, tudi za čipe katere ti dajo oni.
Uporabniški avatar
 Damijan
#54462
MihaPR napisal/-a:dež ne moti, važno da je relativno toplo :)


Pa da vidimo, kolk štimajo dolgoročne napovedi:

Na temle linku http://english.wunderground.com/global/ ... 14015.html tole: Sunday - Scattered Clouds. High: 20° C Wind SW 8 mph / 14 km/h,
toda tukaj http://weather.msn.com/local.aspx?&weal ... &setunit=C pa tole: Chance of showers-60%. Hi: 17° Lo: 7°...

Ehh, kaj bo pa bo...
Uporabniški avatar
 Arapc
#54464
Potrebuje kdo prijavo za LM?
Sam sem se prijavil v skupinski prijavi (ne pod tekaskim forumom) in placal za prijavo 4.000 SIT.
Zaradi lazje poskodbe stopala ne bom mogel nastopiti na maratonu. Da pa startnina ne bo sla v nic, lahko prepustim mesto komu drugemu, ki se ni uspel prijaviti v predprijavi.
Ce je kaki interesent, naj me prosim kontaktira na ZS.
LP
Uporabniški avatar
 pettr
#54477
Moram pohvalit eno letošnjo novost ki mi je zelo všeč.
Da ti pošljejo SMS z rezultatom na GSM.

Res fajn in praktično!


V detajlih je skoraj ves čar....
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA